Issey Miyake

Показати ще
Останні відгуки про Issey Miyake

Issey Miyake Issey Miyake (Иссей Міяке) - грандіозний продавець настроїв. Парфуми Issey Miyake - це безмежний всесвіт уяви, незвичайний погляд на повсякденність, єднання Заходу і Сходу, традицій і технологій.

"Міяке" з японської перекладається як "три будинки", а "Иссей" - як "життя". Иссей Міяке справді жив на три будинки - він народився в 1938 році в Японії, тривалий час жив в Нью-Йорку, а перебуваючи натхненним духом філософій Заходу і Сходу, Иссей Міяке осягав в Парижі модний дизайн і трактував ці ідеї в створенні парфумерії та одягу. Беручи натхнення з настільки різних культур, Issey Miyake пропонує нам приголомшливий коктейль, таємничий склад якого може зрозуміти виключно серце.

У 1970 році Иссей Міяке відкриває в Токіо Miyake Design Studio, в якій втілив філософію художньої творчості, без якого одяг - це шматок тканини, а парфуми - просто набір компонентів. Колекції Issey Miyake переповнені емоціями, рухом, ритмом, життям і кольором. У 1992 році Иссей Міяке відтворив це бачення в ароматі L'Eau D'Issey.
Парфуми Issey Miyake - це справжні витвори мистецтва, в яких відобразився весь навколишній світ з його емоціями і контрастами. Варто використовувати уяву, як все перетворюється і речі оживають під стать настрою.

В 68 років Issey Miyake був удостоєний призу The 2006 Kyoto Prize в області філософії і мистецтва, за «інноваційні методи створення одягу шляхом поєднання Східної та Західної культури і застосування передових технологій ».

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua