La Colline

Показати ще
Останні відгуки про La Colline

La Colline La Colline (Ла Коллін) - торгова марка, яка з'явилася на світ в серці чарівного регіону Швейцарії. Створення бренду вперше було задумано в місті, яке розташоване між пагорбами (з французької «collines»), які виступають як символ невідомої сили.

Природа навколо міста була настільки незаймана і захищена від забруднень, що французький інженер-хімік Хьюго Гейон разом з командою біологів, косметологів і групою фахівців з краси в 1997 році прийняли рішення заснувати косметичну лабораторію, що базується на новітній концепції високоякісних засобів по догляду за шкірою для боротьби і запобігання старіння із застосуванням активних клітинних компонентів і ретельно підібраних рослинних екстрактів .

Біологи і косметологи La Colline отримали незрівнянний досвід в області осягнення старіння шкіри, який підкріплений практично 50-річними дослідженнями. В результаті багаторічних досліджень фахівці La Colline розробили комплекс активації клітинного метаболізму - це клітинна терапія для запобігання і уповільнення старіння шкіри, яка стала найважливішим вимогою для косметики La Colline.

На сьогоднішній день La Colline - це бренд преміум класу, що комбінує високоякісну продукцію з технічною майстерністю. Даній майстерності відповідає бездоганність професійних лікувань, які натхненні самими витонченими Азіатськими методами.

Надійні і ефективні засоби торгової марки La Colline доступні вже в 20 країнах світу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: Кур'єром Нової Пошти, 40 грн.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!