Lacoste

Показати ще
Останні відгуки про Lacoste

Rene Lacoste ( Рене Лакост) - відомий французький тенісист, який завоював популярність у двох областях: моди і тенісу. Беручи участь у Відкритому чемпіонаті США з тенісу в 1926 році, Рене Лакост був одягнений в створену власними руками білу сорочку з короткими рукавами з легкої трикотажної тканини, в якій було надзвичайно комфортно грати в спеку. Це була перша в усьому світі спеціально створена сорочка для занять спортом, яка сильно була схожа на тенісну одяг того часу. У той час були модними традиційні сорочки з довгими рукавами.

Під час кубку Девіса в 1927 році преса Америки охрестила Лакост «алігаторів» через валізи з крокодилової шкіри, який йому подарував капітан французької збірної з тенісу за перемогу на Кубку Девіса. У Франції кличка Лакост «алігатор» була змінена на «крокодил» і зафіксувалося за ним через наполегливу і хвацьку поведінки на корті, на якому Лакоста ніколи в житті не прощав прорахунків своїм суперникам. Друг Лакост Роберт Джордж зобразив для нього крокодила, який в подальшому був вишитий на блейзері спортсмена.

У 1933 році, коли Рене Лакост залишив великий спорт, він створив разом з господарем і президентом французької найбільшої трикотажної компанії тих часів Андре Житло компанію La Societe Chemise Lacoste, яка виробляла революційні сорочки, такі ж як були у Лакост на змаганнях, з вишитою на грудях емблемою спортсмена - крокодилом. Поряд з сорочками для тенісу, компанія випускала і сорочки для занять вітрильним спортом і гольфом. У 1951 році компанія змінила своїм традиціям випускати білі сорочки і відрекомендувала неймовірно вдалу лінію кольорових сорочок. Lacoste в 1952 році взявся за експорт своєї продукції в США під гаслом «Lacoste - статусний символ компетентного спортсмена».

У 1963 році компанією став керувати сина Рене - Бернарда Лакоста. Істинного визнання Lacoste домоглася в 70-х роках ХХ століття. Тоді, крім всесвітньо відомих сорочок, компанія почала виробляти також парфумерію, футболки, сонячні і оптичні окуляри, тенісні черевики, годинник, модне буденне взуття та різноманітні вироби зі шкіри.

Перший аромат від Lacoste був створений в 1984 році. Парфумерію від Lacoste можна зарахувати до стилю Sport і Casual. Аромати Lacoste створювалися такими парфумерами як Olivier Cresp, Laurent Bruyere, Domitille, Claude Dir, Michalon і Annick Menardo.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua