Країна висхідного сонця. Тут нездійсненно розвести в різні боки майбутнє і минуле, тут безтурботно уживаються сучасні технології та старі ремісничі техніки, люди зосереджені думками в майбутнє, але при цьому трепетно ​​ставляться до свого минулого. У цій країні контрастів з'явився Масакі Матсушима, який приніс до Європейської високої моду новизну і свіжість сприйняття, гру з досконалістю кольору і ліній. Масакі Матсушима - лідер нового покоління японських дизайнерів, який народився в місті Нагояші в Японії в 1963 році

Здобувши чудову освіту в школі моди Bunka Fashion College в Токіо, Масакі Матсушима став працювати помічником головного дизайнера компанії Tokio Kumagai Int. І внаслідок в 1988-1990 роках Matsushima випустив першу колекцію Homme de Nuit (Чоловік Ночі).

Масакі Матсушима в 1992 році створює особистий будинок моди Masaki Matsushima Int. і презентує в Токіо першу незалежну колекцію, успіх якої дає йому можливість через два роки відкрити будинок Masaki Matsushima Europe. З того моменту Масакі Мацушима став невід'ємною частиною світу моди, представляючи кожен рік по чотири колекції в Токіо і Парижі.

Встановити стиль Масакі Мацушима нелегко. Кожна нова колекція сильно схожа на попередню, але синтез західних тенденцій і японського мінімалізму неминуче присутній в кожній з них. Він творить моду для обраних. Роботи Масакі Мацушима - твори мистецтва, які не обмежують фантазію власника одягу, а спонукають його експериментувати.

Ймовірно, саме тому у кутюр'є одягається Мадонна і Елтон Джон. На створення колекцій Масакі Матсушима надихає саме життя: тендітні суцвіття сакури; хвилясті води річки; невагомі сонячні промені; звуки класичної музики; полотна в дусі постмодернізму; ультрасучасні архітектурні будови.

У 2000 році з'явився його перший аромат для жінок Mat, з якого і виникла історія парфумерної лінії Masaki Matsushima. Він знову узгоджено з'єднує вічність і мить, сучасність і традицію. Кожен аромат від Masaki Matsushima проектує погляд оточуючих до власника аромату, приковує до нього увагу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Masaki Matsushima

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!