Nee Make Up

Показати ще
Останні відгуки про Nee Make Up

Nee Make Up Nee Make Up Milano (Ні Мейк Ап Мілано) - прославлений бренд декоративної косметики, яка є своєрідною іконою краси та елегантності для всієї жіночої половини людства. Успіх і основні принципи Nee Make Up Milano лежать в його увазі до найменших деталей, колосальному виборі відтінків, спокусливому ефекті і м'яких формулах.

Торгова марка Nee Make Up Milano була створена 15 років тому в місті Ліссоне, яке знаходиться неподалік від Мілана. На сьогоднішній день Nee Make Up Milano є максимально наповнену лінію засобів для професійного створення макіяжу. Декоративну косметику цього унікального бренду використовують кращі візажисти зі світовим ім'ям. Великий асортимент і високоякісна продукція зробили Nee Make Up Milano відомим не тільки в Італії, а й за її межами.

Nee Make Up Milano - це засоби не тільки для професійних візажистів, їх також вважають за кращі дівчата, які намагаються завжди мати карколомний вигляд і стежать за тенденціями і новинками в створенні модного макіяжу.

Бренд Nee Make Up Milano з 2005 року став частиною R.C.M. Group, де представлені професійні продукти по догляду за шкірою обличчя EverlineSpa і засоби для волосся Everline. Головний офіс R.C.M. Group знаходиться в Серіаті, недалеко від Бергамо. Власне там і розробляються нові текстури, ідеї, формули і модні тренди, які багаторазово перемагали в конкурсах, як інноваційні засоби. Колосальний досвід в області косметології, в процесі наукових розробок і в підборі сировини дозволили Nee Make Up Milano розробити високоякісні засоби, які пройшли тестування на гіпоалергенність.

Продукція Nee Make Up Milano затребувана на міжнародному косметичному ринку, за рахунок високої якості і текстур, які представляють собою результат інноваційних розробок. Засоби Nee Make Up Milano мають шикарну упаковку, яка чудово підкреслює статус бренду і, звичайно ж, привертає увагу.

Бренд Nee Make Up Milano стабільно виступає партнером найславетніших fashion show і подій як в Італії, так і в усьому світі. Ведучий візажист бренду - Paolo Pinna.
Залишайтеся завжди красивими з декоративною косметикою Nee Make Up Milano!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua