Peggy Sage

Показати ще
Останні відгуки про Peggy Sage

Peggy SageКомпанія Peggy Sage (Пеггі Саж) заснована в 1925 році американкою Пеггі Саж і названа її ім'ям. У 1995 році вона була викуплена сім'єю Коломб. В цей час марка пропонувала всього одну лінію по догляду за шкірою рук, лаки для нігтів і досить вузьку гаму засобів декоративної косметики.

Марка Peggy Sage, лідер з 1925 року у виробництві засобів по догляду за шкірою рук і для нігтів, вклала весь свій професіоналізм у розвиток індустрії краси. Маючи тривалий досвід, Peggy Sage продовжує вдосконалювати формули засобів догляду і фарбування нігтів, щоб стати сьогодні еталоном в цій області.

Компанія Peggy Sage завоювала свій авторитет на п'яти континентах, залишаючись вірною своїм основним принципам, в числі яких - висока якість продукції, креативність, надійність і оригінальність. Сьогодні компанія розробляє засоби для догляду за нігтями, руками, обличчям, тілом і має широку гаму професійних засобів декоративної косметики.

При цьому Peggy Sage зберігає свою позицію лідера, застосовуючи весь свій досвід при розробці нової продукції, методів персонального догляду за шкірою рук і нігтями і впроваджуючи все більш тонкі у виконанні техніки в рамках навчання в школах і освітніх центрах по нігтьовій косметології.

З огляду на постійно зростаючі потреби клієнтів і їх велику зацікавленість в декоративній косметиці, фахівці фірми створили також продукти для макіяжу, які мають, легкі, шовковисті текстури.

Ключове слово гами продукції Peggy Sage - магія! Магія різноманітності, професіоналізму. Кожна жінка знайде для себе ідеальний варіант в залежності від типу шкіри, іміджу, обставин і настрою. Продукція фірми Реggу Sage завоювала численних шанувальників серед тих, чия професія - створювати красу!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: Кур'єром Нової Пошти, 40 грн.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!