Династія Бурбонів препрославлена ​​у всесвітній історії своєї багатовікової битвою за трон. Якраз до цієї династії відносився знаменитий Людовик XIV, власне її спадкоємець в наші дні править Королівством Люксембург.

Принцеса Марина де Бурбон - пряма спадкоємиця Короля-Сонце. Але в нинішньому світі мережива і криноліни вже не є неухильним атрибутом принцеси. Навпаки - сучасна принцеса - це впевнена в собі ділова жінка з гострим розумом і ідеальним смаком, а не лише тільки еталон поведінки жінки.

Марина де Бурбон володіє професіями дизайнера, декоратора і історика. Але справжня її мрія - це аромати. І реалізувати її вона стала недавно. Первші аромати від Marina de Bourbon - Marina de Bourbon Eau de Parfum - негайно були винагороджені однією з солідних парфумерних нагород. Це було поштовхом до появи на сьогоднішній день вже великого асортименту парфумерії компанії.

Флакони парфумів оформляються переважно в стилі бароко - епохи грандіозного короля Людовика. Звивисті форми, сяючі в переливчастих відтінках
кришталю і скла, мають в собі унікальну есенцію - аромати, які уособлюють благородний смак аристократії, парфумерію, яка гідна королеви!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Princesse Marina De Bourbon

Показати ще
Останні відгуки про Princesse Marina De Bourbon
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!