Якби Роберто Веріно побажав зобразити себе одним реченням, то він точно розділив би позицію Пабло Пікассо: «Натхнення - важлива складова тебе, але воно приходить під час роботи».

Роберто Веріно з'явився на світ в 1945 році в Верині, Оуренсі. Подорослішавши він поїхав вчитися в Париж. У 1982 році після навчання Роберто Веріно презентує світові свою першу колекцію одягу для жінок. Природжений галісіець, у нього вийшло розсунути межі свого світу завдяки майстерності і силі думки. Також в 1982 році Роберто створив свій торговий бренд Roberto Verino. Це був перехідний період, період культу образу, моди, образотворчого мистецтва, орієнтування на Європу. З того часу його ім'я стало невіддільною частиною мистецтва і моди Іспанії, а також і символом могутнього промислового стовпа держави, утвореного загальним ентузіазмом. З самого початку Роберто Веріно вірив в те, що можливо поєднати раціональність, елегантність і скромність при створенні нарядів для своїх клієнтів.

У 1987 році будинок Roberto Verino приймається співпрацювати з Англійським Королівським Двором. У 1990 році Роберто Веріно заробляє нагороду найкращого іспанського дизайнера журналу Telva «Т», що позначає тріумфатор, а також нагороду за кращу колекцію весна / літо 1991 Baileys в Cibeles.

Перший магазин Веріно в Мадриді відкривається в 1992 році. В цьому ж році Roberto Verino присуджується найвидатніша щорічна нагорода Іспанії за кращий міжнародний дизайн для сезону - «Aguja de Oro». А вже у вересні 1992 року світ побачив перший парфум для жінок Verino від Roberto Verino. Через три роки в 1995 році Roberto Verino випускає другий аромат - Eau de Verino.

У 1997 році з'явилася перша колекція окулярів Roberto Verino, яка поширювалася в Lentigal, а також дебютна колекція Verino Jeans і Roberto Verino Men. У липні в цьому ж році компанія Roberto Verino Difusion S.A. стала першою іспанською компанією, яка отримала міжнародний сертифікат контролю якості Aenor ISO -9001.

Перший аромат для чоловіків Roberto Verino з'явився в травні 2000 року.

У 2002 році компанія Roberto Verino прийняла рішення розширити асортимент, вона створила колекцію плитки і покриття для підлоги в співпраці з компанією Saloni.

Через кілька років відкривається магазин Roberto Verino в торговому центрі Antara Polanco в Мексиці. Також відкриваються нові магазини в Дубаї, Аммані і Ріаді.

Винахідливість Роберто Веріно творить шедеври для щирого і багатогранного чоловіка, яка цурається всього показного і хвастощів, а також дуже вимогливої, природної і інтелектуальної жінки, яка виділяється з натовпу, не привертаючи при цьому зайву увагу, і володіє власним неперевершеним стилем.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Roberto Verino

Показати ще
Останні відгуки про Roberto Verino
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!