Іспанська торгова марка Salerm (Салерм) - це професійна косметика для волосся, яка популярна вже понад 60 років на світовому ринку. Основна відмінність Salerm Cosmetics від інших марок - це власне виробництво і своя дослідна лабораторія, що дає гарантію істинної якості продукції та збалансовані ціни. Виробництво Salerm Cosmetics розташоване в передмісті Барселони в Іспанії і займає приблизно 50 гектарів. Це єдина в світі фабрика, де виготовляється продукція під торговою маркою Salerm Cosmetics і реалізується в 46 країн світу. Salerm Cosmetics, як відповідальний виробник, гарантує безперервний контроль якості. Продукція Salerm Cosmetics, яка визначається на ринок України, абсолютно ідентична продукції, що потрапляє на ринок США, Іспанії, Росії, Франції та інших країн.

Косметика Salerm атестована по стандарту ISO 9001: 2000, що показує міжнародну гарантію якості і конкурентоспроможність продукції Salerm Cosmetics.

Королівська родина Іспанії в травні 2006 року, вручила президенту компанії Salerm Cosmetics Віктору Мартінесу Вікаріо почесну нагороду PIMES - це визнання компанії за підсумками 2005 року, як самого конкурентоспроможного підприємства Іспанії.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Salerm

Показати ще
Останні відгуки про Salerm
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!