Молодь в усі епохи прагнула максимально виділитися з натовпу дорослих, безперервно змінюючи, придумуючи нові, часом шокуючі образи. На підтримку підростаючому поколінню в 1968 році прийшла французька сімейна компанія Sisley, спочатку в складі групи Benetton, створюючи лінію джинсового одягу, а з 1985 року ставши самостійним брендом. Завдяки дизайнерським відчуття часу і рекламним шедеврам Нікко Амандоніко, арт-директора студії Energy Project, і американського фотографа Террі Річардсона, компанія Sisley стрімко завоювала популярність у молодих споживачів. Розкуті, сміливі, часом викликаючі фасони, чуттєві і сексуальні аромати, вишукані аксесуари - все це вкрай чітко поєднує в собі знахідки «подіумної» моди і потреби життя молоді, зводячи з розуму безмежними потенціалами експериментів.

Справжнього успіху бренд домігся лише в кінці 90-х, коли відбулося перепозиціювання компанії. Власники вирішили в 1996 році зробити повний редизайн бренду. Був змінений навіть логотип компанії Sisley. Золотисто-бургундська емблема, яка прославила бренд на весь світ, змінилася на примітивний білий напис на чорному тлі.

З 2003 року під брендом Sisley стали випускатися і годинники. Звичайно, компанія надала лише тільки дизайн, а виробляла їх компанія Sector Group.

На європейському ринку компанія Sisley одна з найбільш динамічно розвиваються.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Sisley

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!