Smashbox

Показати ще
Останні відгуки про Smashbox

Smashbox logo Косметична лінія Smashbox (Смешбокс) з'явилася в 1996 році в Лос-Анджелесі, завдяки правнукам Max Factor, братам Davis і Dean Factor. Брати при роботі в фотостудії відчували великі труднощі з існуючими на той момент косметичними брендами. Тому вони тоді і прийняли рішення створити лінію косметики, яка не тільки лише б виглядала чудово під час фотозйомки, а й яку можна було б використовувати жінкам кожен день.

Косметика Smashbox дебютувала в 5 магазинах Henri Bendel і в 43 магазинах Nordstrom. Косметика Smashbox билася, в буквальному сенсі цього слова, за місце на прилавках з усіма косметичними брендами. Критики були нещадні, покупців не приваблювала упаковка і косметика Smashbox почала тонути в достатку на косметичному ринку. Витрати на презентацію косметики в магазинах були набагато більше, ніж припускали брати Фактори, а фотостудія не могла покрити їх. Вони пробігали в одну мить свої початкові інвестиції, охоплюючи навіть прибуток від фотостудій Smashbox. У 1998 році брати прийняли додаткові інвестиції, слідом за чим вкоротили число магазинів, які представляли косметику Smashbox, і почали експериментувати з витратами на маркетинг.

Так компанія Smashbox вийшла на прославлений ТВ-магазин QVC. Один з братів, Dean Factor, подзвонив на телеканал і підписав контракт, за яким Smashbox стали реалізувати через знаменитий канал. Для Smashbox все змінилося з того дня. За допомогою високих рейтингів ТВ-магазину QVC Smashbox перетворився на відомий бренд косметики, з величезною клієнтською базою починаючи від зірок і до масової публіки.

Компанія Smashbox при створенні своєї косметики не робить досліди над тваринами, а також фахівці компанії наполегливо працюють для задоволення потреб своїх клієнтів. Також компанія Smashbox бере участь у багатьох благодійних акціях.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua