Swissclinical

Показати ще
Останні відгуки про Swissclinical

Swissclinical Компанія Swissclinical (Свіссклінікал) була створена в 2005 році Франсуа Фрагніером, цілеспрямованим і успішним бізнесменом і підприємцем. Фрагніер постійно дотримувався жорстких принципів у веденні бізнесу, тому і до нової для себе справи взявся з усією відповідальністю. На роботу в косметичну компанію Swissclinical він запросив найкращих косметологів і дерматологів Швейцарії.

Кропітка робота висококваліфікованих фахівців, серьйозні наукові дослідження, клінічні тестування, унікальні формули препаратів, натуральні високоякісні інгредієнти - в результаті з'явилася на світ істинно чудова косметика Swissclinical, яку гідно в усьому світі оцінили мільйони людей.

В складі препаратів косметики Swissclinical немає ароматизаторів і штучних барвників, натуральних і хімічних алергенів, консервантів та інших речовин, які можуть мати несприятливий вплив на шкіру. Повна безпека і максимальна ефективність - це головні принципи, яким безперечно слідує Swissclinical.

Безперервні наукові дослідження, які проводить компанія Swissclinical, майже кожен день виявляють унікальні можливості розшукати природні, натуральні альтернативи навіть гранично ефективним штучним складовим. Фахівці Swissclinical вдало застосовують все нові розробки і відкриття в створенні засобів для того, щоб споживачі купували продукцію найвищої якості. Косметика Swissclinical створюється з витяжок і екстрактів з альпійських рослин, з кристально чистої джерельної води зі швейцарських льодовиків.

Косметика Swissclinical - це бездоганні косметичні засоби, які доставлять Вам радість своєї делікатної текстурою, хвилюючим, ніжним ароматом, і, звичайно ж - чудовим ефектом від застосування, який Ви зможете помітиити майже відразу!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua