Trussardi (Труссарді) - італійський бренд елітного одягу, аксесуарів, парфумів, який відноситься до Finos Group. Засновник компанії - Данте Труссарді, який організував власну справу в 1910 році. Оскільки він був перчаточник, то прийняв рішення випускати рукавички під своїм ім'ям в місті Бергамо в Італії, в 50 км від Мілана. Якість продукції була на вищому рівні, внаслідок чого дуже стрімко його ім'я стало популярним по всій Італії.

Але справжнього успіху компанія Trussardi завоювала при племіннику Данте - Ніколо Труссарді. Після смерті дядька він в 1970 році очолив компанію. У Ніколо було вища економічна освіта і він вже встиг здобути непоганий досвід підприємництва. Він приймає рішення всебічно розкручувати бізнес і внаслідок цього купує сучасну дубильню.

Компанія Trussardi в 1973 році накопичила достатньо фінансів, щоб створити свою марку і фірмовий товарний знак.Собака породи грейхаунд стала символом бренду. Зараз в асортимент продукції Trussardi входять не лише тільки рукавички але і валізи, мішки і дрібні шкіряні товари, прикрашені логотипом хорта.

Присутність своєї дубильні надала можливість Ніколо Труссарді створювати речі більш високої якості, ніж у його конкурентів. Завдяки цьому перша колекція мала запаморочливий успіх і асортимент компанії розширився ще й на ремені, парасольки, краватки, черевики. в 1976 році в Мілані відкрився перший фірмовий бутик компанії Trussardi. А в 1980 році з'явилися перші аромати Trussardi. У 1983 році компанія випустила першу колекцію готового одягу для жінок, зробленого переважно зі шкіри. Показ було проведено в легендарному театрі La Scala, в рамках традиційного шоу Milano Colezioni.

Ніколо Труссарді недалеко від Мілана створив Palatrussardi, в якому проходили великі рок- і поп-концерти Саммі Девіса, Лайзи Мінеллі, Франка Сінатри і багатьох інших.

Він навіть встиг зіграти самого себе у фільмі Роберта Олтмана «Pret-a-Porter». Ніколо Труссарді був Кавалером Великого Хреста, який в 1987 році отримав з рук
президента Італійської Республіки.

Ніколо дуже сильно любив спорт, тому створив форму для італійської команди для участі в 1988 році в Олімпіаді в Сеулі.

Після смерті Ніколо в 1999 році, спадкоємцями компанії стали його діти Франческо і Біатріче. Їхня мати Марія-Луїза, креативний директор, намагалася всіляко їм
сприяти. Франческо став директором- розпорядником і президентом Finos Group, якій і належить бренд Trussardi. Біатріче ж займалася роботою Фонду Ніколо Труссарді і займалася створенням нового стилю будинку Trussardi.

Продукція Будинку моди Trussardi володіє рідкісним шармом і чарівністю, вона гармонійна і красива.

Trussardi - це історія скромної чарівності буржуазії.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Trussardi

Показати ще
Останні відгуки про Trussardi
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!