Подих вітру і помах крил, аромат квітів, ритм і музика. Край казкових птахів, істот, кінодів і квітів - це світ Van Cleef & Arpels.

Історія Van Cleef & Arpels (Ван Кліф Арпелс) зав'язалася з того, чим звичайно завершуються казки, - з весілля. Альфред Ван Кліф і Естель Арпельс, діти двох сімей, які займалися продажем дорогоцінних каменів, з'єдналися благословенним шлюбом в 1896 році. Юне покоління сімей було до такої міри близьким по духу, що через десять років, в 1906 році, прийняло рішення відкрити спільне підприємство - ювелірний магазин на Вандомській площі, в будинку 22, в центрі Парижа. Спочатку бізнес очолювали брат Естель Шарль і Альфред, незабаром до них приєдналися Луї і Жюльєн Арпельс, які були експертами з коштовних каменів. У цьому ювелірному будинку все було при ділі: Шарль і Альфред відповідали за комерцію, Естель вела бухгалтерію, а інші члени сім'ї стежили за бездоганною якістю.

Цю згуртовану компанію пов'язували не лише тільки родинні зв'язки, а й рідкісна любов до дорогоцінних матеріалів, як ніби-то на їх союз господиня Мідної гори наклала чари. Арпельс збирали рідкісні камені по всьому світу: самі незвичайні, найчистіші, найкрасивіші, щоб потім зробити їх витвором ювелірного мистецтва.

П'єр Арпелс в 1976 році захопився мрією об'єднати світ престижних коштовностей і елітної парфумерії - і створив перший аромат для жінок.

Потяг до ароматів у нього відкрився пізніше. На сьогоднішній день Van Cleef & Arpels створює чудову, жіночну і унікальну по дизайну жіночу парфумерію.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Van Cleef & Arpels

Показати ще
Останні відгуки про Van Cleef & Arpels
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!