Yves Saint Laurent (Ів Сен Лоран) з'явився на світ в забезпеченій французької родині в колоніальному Алжирі. Батько майбутнього кутюр'є мріяв про кар'єру адвоката для сина, оскільки в школі Ів навчався непогано. Але молодого Сен-Лорана таке майбутнє не радувало, і він відшукав собі спільницю в особі матері. Він вагався, яка зі спеціальностей підійде йому більше - модельєра або театрального художника. Коли хлопець навчався в старших класах, його мама, красуня Люсьєн, в перший раз привезла сина в Париж. Використавши свої зв'язки, вона організувала своєму синові зустріч з головним редактором Vogue в Парижі, Мішелем де Брюнофф. Ознайомившись з ескізами Сен-Лорана Брюнофф усвідомив, що юнак виразно володіє даром модельєра, йому потрібна допомога в подальшому розвитку.

Закінчивши школу в 1954-му році, 18 річний Ів відправився в Париж. Там він влаштувався в школу моди і восени того ж року прийняв участь в конкурсі молодих модельєрів. Внаслідок він виграв головний приз за ескіз сукні для коктейлю з особливим асиметричним декольте.

Мішель де Брюнофф продовжував брати участь у долі свого протеже - систематично давав поради, дивився його ескізи, знайомив з необхідними людьми. Якось Ів приніс серію нових начерків, і де Брюнофф здивувався, дізнавшись дивовижну схожість з ескізами його друга Крістіана Діора, хоч Діор ще жодного разу не уявляв її публіці. Де Брюнофф організував зустріч Сен-Лорана з Діором, задяки якій молодого модельєра прийняли на роботу в будинок Діора. Ів Сен-Лорана оцінили, і надзвичайно швидко він став правою рукою майстра, який незадовго оголосив його своїм наступником. Після смерті Діора Ів Сен-Лоран трохи модифікував традиційний діорівський стиль і так в січні 1958 року показав свою першу незалежну колекцію. Успіх нової колекції миттєво підняв обсяги продажів на 35% будинку Діора. Ів Сен-Лорана вже в 21 рік нарекли «маленьким принцом Високої моди». Крістіан Діор оголосив його своїм наступником, а Шанель визнавала його єдиним гідним «панувати» після неї - два самих колосальних кутюр'є століття віддали скіпетр «маленькому принцу».

Сен-Лорана в 1960 році забрали на військову службу, де він пробув всього два тижні: шок від несподіваної зміни обстановки став підставою сильного нервового зриву, після якого він 2,5 місяця провів у паризькій психлікарні. Після лікування Ів хотів повернутися в будинок Діора, але йому знайшли заміну. Сен-Лоран образили такі зміни в його відсутність - і він подав на дім Діора позов, відсудивши 24 тисячі доларів, які і стали фундаментом для створення разом з другом П'єром Берже власного будинку моделей. Берже підтримав і американський мільйонер Мек Робінсон, який виділив на розкрутку нового підприємства гроші.

Офіційне відкриття свого будинку моди Yves Saint Laurent сталося у грудні 1961 року. Перша колекція з логотипом YSL в Парижі завершилася овацією. З тих пір кар'єра Ів Сен-Лорана знову пішла вгору. Практично щороку він висував нові ідеї, які в підсумку змінили до невпізнання сучасну моду.

В 70-і роки будинок моди Yves Saint Laurent обернувся в імперію з багатомільйонними прибутками, завдяки підприємницькому хисту П'єра Берже. Дохід приносив не лише одяг, а й супроводжуючі товари - ювелірні прикраси, сумки, парфуми. Що стосується ароматів, то Opium став одним з бестселерів в парфумерії всіх часів і народів, прославивши і бренд YSL, і її натхненника.

На сьогоднішній день Yves Saint Laurent - останній серед великих модельєрів того покоління, які підносять моду в ранг Високого мистецтва.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Yves Saint Laurent

Показати ще
Останні відгуки про Yves Saint Laurent
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!