Academie (Академі)

Показати ще
Останні відгуки про Academie

Academie (Академі) - французька косметика люкс-класу, яка бездоганно поєднує активні компоненти і технології нового тисячоліття в 30 ліній і 34 професійні процедури.

Історія інституту Académie Scientifique de Beauté почалася в 1926 році, коли фармацевт і пристрасний дослідник Жорж Ге розробив перші вельми успішні оригінальні лікувально-косметичні засоби. З того часу науково-практичні відкриття Жоржа дозволили Аcademie вистояти в конкурентній боротьбі і стати однією з найбільш шанованих косметичних компаній.

Основним відкриттям в косметології Жоржа Ге в 1926 році стало поділ шкіри на типи: нормальна, комбінована, суха, чутлива, в'януча і жирна проблемна. Це поділ і до цього дня використовується косметологами. Через всього лише два роки салони Académie стали виписувати унікальні косметичні засоби, враховуючи тип шкіри, час року, вік і навіть темперамент клієнта, що було безпрецедентним в усій світовій практиці.
До того ж в 1928 році Жорж відкриває в центрі Парижа інститут краси Academie, який став першою школою з навчання косметологів, а його диплом в ті часи високо цінувався на кіностудіях та телебаченні.

Протягом 80 років незалежна сімейна компанія Academie Scientifique de Beaute безперервно розробляє, випускає і представляє на косметичному ринку засоби найвищої якості. Сьогодні цю динамічну компанію очолює онука Жоржа Ге.

Головною метою Academie є створення програм для догляду за шкірою, які підходили б представницям прекрасної статі в усьому світі і задовольняли б усі їхні потреби. Саме тому науково-дослідні лабораторії Academie постійно спрямовані на розробку бездоганних косметичних засобів, які продовжують і зберігають красу жінок.

Максимальну ефективність косметичних продуктів Academie Scientifique de Beaute гарантує ретельний підбір тільки абсолютно чистих активних компонентів для створення засобів для догляду за шкірою.
Щорічно, починаючи з 2000 року, Academie Scientifique de Beaute удостоюється призу «Інновація року» від всеміроного конгресу Les Nouvelles Esthetiques за свої унікальні лінії косметичних продуктів.

Найширший асортимент косметичних продуктів для догляду за шкірою Academie сьогодні представлений в більш ніж 60 країнах світу, а їх дію щодня на собі відчувають жінки в десяти тисячах салонів краси в усьому світі.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua