ACM Laboratoire (АСМ Лабораторі) - французька дерматологічна лабораторія, яка вже понад 20 років займається розробкою і продажем косметичних продуктів для догляду за шкірою, дієтичних добавок, медичних засобів та лікувальної продукції медичного призначення. Також ACM Laboratoire проводить консультації в сфері дерматології.

Багаторічний досвід ACM Laboratoire з питань, що стосуються волосся, шкіри, нігтів і тісна співпраця з дерматологічною сферою означає, що ACM Laboratoire може надати швидкі, ефективні і цілеспрямовані рішення, здатні повернути шкірі і волоссю їх нормальний здоровий стан.
Дерматологічна лабораторія ACM розробила 10 спеціалізованих напрямків для корекції і вирішення найпоширеніших косметичних і дерматологічних проблем, а також очищуючих продуктів по догляду за шкірою. Щорічно відділ по дослідженню і розвитку ACM Laboratoire розширює асортимент косметичних засобів по догляду за шкірою новими продуктами.

Асортимент продукції ACM Laboratoire представлений такими лініями:
1. Лінія для догляду за шкірою з гіперпігментацією - лінія, розроблена спеціально для ефективного вирішення проблем, які пов'язані з гіперпігментацією шкіри. Засоби лінії призначені для лікування і відбілювання шкіри, в залежності від того де розташовані гіперпігментовані ділянки шкіри.
2. Лінія для догляду за шкірою з депігментацією - інноваційна, унікальна, спеціальна лінія засобів для вирішення проблем з вітіліго.
3. Лінія для догляду за ламкими нігтями і волоссям - повна лінія засобів для ефективної терапії при явних змінах в рості і якості волосся і нігтів, а також при лупі і при лущенні волосистої частини голови.
4. Лінія для чутливої ​​шкіри - повна гамма засобів для догляду за чутливою шкірою.
5. Лінія для сухої шкіри і шкіри з атопічною тенденцією - засоби лінії призначені для гігієни та догляду за найвибагливішою сухою шкірою.
6. Сонцезахисна лінія - засоби лінії засновані на комбінації мінеральних і органічних сонцезахисних фільтрів, які мають надзвичайно високий захист від ультрафіолету.
7. Лінія для проблемонй шкіри - засоби лінії призначені для догляду та гігієни за проблемною шкірою.
8. Лінія для запобігання почервонінню і подразненню в складках шкіри - засоби лінії засновані на безводній формулі, в якій замість води використовується порошок, що усуває всі фактори, що сприяють появі подразнень і почервонінь в складках шкіри.
9. Лінія для подразненої і пошкодженої шкіри - засоби лінії мають цілющі властивості, що сприяють загоєнню шкіри.
10. Медична лінія для лікування контагіозного молюска - лікування вірусної інфекції, що вражає шкіру і слизові оболонки.
11. Лінія для спорту - засоби для стимуляції роботи і відновлення м'язів.
12. Фармакологічна лінія для лікування легкої і важкої форми акне.
13. Лінія дієтичних добавок - препарати лінії призначені для усунення проблем гіперпігментірованной шкіри, ламкості нігтів і волосся, лупи і лущення шкіри голови, а також для спорту.

ACM Laboratoire здобула величезний авторитет в спортивній дієтології, а також визнання спортивної федерації, кваліфікованих лікарів і професійних спортсменів.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ACM (АЦМ)

Показати ще
Останні відгуки про ACM
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!