Alpure (Альпур) - швейцарська ексклюзивна косметика для догляду за шкірою. Косметика Alpure - це швейцарська якість, лише натуральні активні компоненти з серця швейцарських гір, а також виняткові запатентовані комплекси в складі косметичних засобів.

Джерелом сили і ефективності косметики Alpure є природа і багатий рослинний світ Альпійських гір. Як відомо, рослини Альп вельми пристосовані до надзвичайно суворого клімату, оскільки мають високорозвинену природну систему самозахисту. Саме такі захисні властивості гірських рослин і їх здатність чинити опір зовнішнім пошкодженням були детально проаналізовані фахівцями Alpure і використані для косметичних засобів.

Для косметики Alpure чисті і цінні альпійські рослини вирощуються згідно з надзвичайно суворими органічними стандартами. Ефективність кожної з формул косметичних засобів Alpure на основі екстрактів альпійських рослин була доведена клінічними тестами під медичним наглядом.

Фахівці Alpure розробили чотири унікальних запатентованих комплексу: Altisource 24h, Alti-White, Systeme-Pur і Bio-Alpine, які ділять гаму косметичних продуктів Alpure на чотири цільових лінії. Ефективність кожної з ліній була доведена в результаті клінічних тестів та досліджень.
Кожен комплекс Alpure є розкішним унікальним коктейлем фітоінгредіентів, які отримані з цінних і рідкісних рослин Альпійських гір, з високим рівнем ефективності і явно вираженою антивіковою дією. До того ж, до складу кожного косметичного засобу Alpure входить унікально чиста з життєвою силою тала вода вікових льодовиків.
Alpure - це величезне задоволення від використання. Косметика Alpure поєднує в собі технологічність і очевидний результат догляду.

Alpure - це захоплююча подорож до серця Швейцарських Альп, де можна відкрити для себе неймовірні таємниці і загадки смарагдових схилів, сяючих снігових гірських вершин і багатовікових льодовиків.
Alpure - це джерело рослинних компонентів небаченої чистоти, косметичні властивості яких ніде не застосовувалися до недавнього часу.

Косметика Alpure - рішення для кожної представниці прекрасної статі на кожному етапі її життя.
Alpure - це косметика для Вашої краси!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Alpure

Показати ще
Останні відгуки про Alpure
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!