Apivita (Апівіта)

Показати ще
Останні відгуки про Apivita

Apivita - натуральна косметика з Греції. На території України дана косметика з'явилася відносно нещодавно, але, незважаючи на це, у неї вже з'явилися свої шанувальники.

На даний момент даний бренд входить в першу двадцятку рейтингу світових косметичних компаній. В асортимент Apivita входять вироби, які містять лише натуральні компоненти. Лінійний ряд компанії налічує близько 500 найменувань.

Замість води в своїй косметиці Апівіта використовує настойку з зеленого чаю, щоб посилити антиоксидантну дію. Ефективність цього підходу довели численні наукові дослідження.

Купити Apivita в Києві всі бажаючі можуть в інтернет-магазині COSMOHIT.UA.

Історія бренду Apivita

Апівіта - грецька компанія, яка з'явилася в 1979 році і завоювала ринок косметичних засобів ексклюзивною продукцією. Назва бренду складається з двох слів, які в перекладі з латинської мови означає: «життя» і «бджола». Поєднання цих двох слів відображає філософію і склад косметичних засобів.

Фірмовим знаком компанії є бджоли, в лапках несучі краплі меду. Даний логотип символізує союз між природою і грецькими традиціями.

Засновник компанії був вихований в родині бджолярів і в ранньому віці він відкрив для себе користь продуктів бджільництва, які позитивно впливають на здоров'я людини. Торгова марка Apivita є симбіозом знань про флору Греції і бджільництво. Кожен компонент, який використовується при виробництві косметики, пройшов дослідження в численних світових наукових лабораторіях.

Продукція APIVITA

Асортимент продукції компанії включає:

 • зволожуючі креми;
 • засоби по догляду за тілом;
 • омолоджуючі маски;
 • очищуючі засоби;
 • різні сонцезахисні олії і т.д.

Досягнення компанії

Більше десяти років тому компанія взяла участь в проекті по відродженню Сада Гіппократа, який знаходиться на острові Кос. Метою даного дослідження є включення більше двохсот видів рослин, які використовуються колись Гіппократом в лікувальних цілях, в косметичну продукцію Apivita.

Фахівці компанії вже відновили і вивчили близько двохсот рослин, які були відомі древнім цілителям. Кожну вивчену рослина Апівіта використовує в своїй продукції.

З 2011 року компанія розпочала співпрацю з бджільницьких господарствами, які мають в своєму розпорядженні більше двохсот вуликів, розташованих по всій Греції. Велика частина вуликів знаходиться в місцевості з фруктовими і мигдальними садами.

Косметика Apivita не містить синтетичних речовин, шкідливих для здоров'я людини.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua