Парфуми Cafe-Cafe (Кафе-Кафе) випускаються французьким концерном Cofinluxe (Кофінлюкс). Засновником концерну став Жан-П'єр Гріворі (Jean-Pierre Grivory) - обдарований дизайнер і парфумер. У 1976 році він створив фірму з виробництва та дистрибуції парфумерії.

З моменту створення компанія Cafe-Cafe більшість своєї парфумерії реалізовувала за межами країни, так як користувалася величезною популярністю у прихильниць і шанувальників завдяки своїй оригінальності і французькому іміджу.
Сьогодні бренд випускає чотири колекції, для кожної з яких характерна своя концепція і спрямованість на певну аудиторію.

Елітна парфумерія Cafe-Cafe дозволяє кожному знайти саме той аромат, який припаде до вподоби. Жіночі аромати Cafe-Cafe - це синонім чуттєвості, зваби і сексуальності. Аромати для чоловіків бадьорять пряно-деревним поєднанням, яке обіцяє захоплюючі пригоди і гостроту відчуттів.

Сьогодні парфумерія Cafe-Cafe користується високим попитом в Європі завдяки високій якості і демократичній ціні, адже Гріворі прагне створювати якісні парфуми, які зможе дозволити собі кожен.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Cafe-Cafe

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!