Comme Des Garcons (Ком Де Гарсон) - торговий дім створений королевою авангардної "антимода" дизайнером Рей Кавакубо в 1973 році в Токіо. Вона зробила революцію в парфумерії. Рей Кавакубо синтезувала непарфумерні продукти в парфуми для всіх випадків життя і грайливо взялася за алхімію, надавши своєму "рідкому золоту" аромат спеціально створених молекул Pepperwood і Safraline.

Форму флакона Рей Кавакубо підгляділа у природи: він схожий на гладку нерівну і природну гальку. Парфуми від Comme Des Garcons футуристичні і авангардні, які витримують будь-який "дрес-код" і дають можливість відчути себе неповторною частиною і мегаполісу. Аромати Comme Des Garcons здебільшого в стилі "унісекс". Парфуми від Comme Des Garcons поєднують в собі взаємодію протилежностей, схожих на боротьбу білого і чорного, таких різних і таких нероздільних.

На сьогоднішній день, дотримуючись японської традиції, Рей Кавакубо спільно з підкорившими Європу в вісімдесяті Иссей Міяке і Йоші Ямамото, продовжують вражати публіку абстактним силуетом, зміщеними пропорціями, поєднаннями асиметрії і прямих ліній. Вони сформували новий еталон для наслідування, радикально змінивши традиційні міркування про жіночу красу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Comme Des Garcons

Показати ще
Останні відгуки про Comme Des Garcons
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!