Courvoisier (Курвуазьє) - бренд, який прославлений у всьому світі ще з початку дев'ятнадцятого сторіччя. Він був створений Emmanuel Courvoisier і його партнером Louis Gallois в Парижі з метою продажу спиртних напоїв та вина. У 1811 році продукцію компанії Courvoisier оцінив Наполеон Бонапарт, що призвело торгову марку до гарантованого успіху.

На сьогоднішній день Courvoisier - це знаменитий виробник високоякісних коньяків і парфумерії. Courvoisier входить в "велику четвірку" найбільш продаваних коньяків в світі.

Парфуми Courvoisier разом з майстрами-виноробами витягли з коньячного букета 21 ароматичних відтінка і стали використовувати їх у створенні нових неперевершених ароматів. Адже виробництво коньяку - це дуже тонке мистецтво, схоже на парфумерну справу. Тут все повинно бути в міру - міцність, витримка, аромат, на яких Courvoisier спеціалізується вже двісті років і має бездоганну "п'ятизіркову" репутацію.

Courvoisier в парфумерії дебютував з туалетною водою "Courvoisier L`Edition Imperiale for Men". Цей аромат втілює в собі граціозність, перевагу і розкіш. Парфуми Courvoisier користується великою популярністю і призначені для амбітних, сильних, впевнених в собі чоловіків, для яких немає ніяких перешкод.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Courvoisier

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!