Dessange logo Dessange (Дессанж) - професійні косметичні засоби з Франції. Продукція Dessange створена для відчутного, миттєвого результату. Зараз косметичні засоби повністю відповідають поняттю "глобальної краси" сучасної представниці прекрасної статі.

Торгова марка Dessange - це міжнародна престижна емблема краси люкс-класу. Dessange - лідер в світі косметології і високої моди перукарського мистецтва. Концепція "глобальної краси" салонів Dessange полягає в комплексному підході у формуванні жіночого образу: ймовірність для кожної красуні отримати в одному салоні одночасно і лікувальні розслаблюючі SPA-процедури, і перукарські послуги, і макіяж, і фарбування, і догляд за тілом, ногами і руками .

Історія торгової марки Dessange тісно пов'язана з її творцем, паном Jacques Dessange (Жаком Дессанжем). Жак з'явився на світ у французькій глибинці, і свої перші кроки у вивченні перукарської майстерності він зробив в салоні його батька, де відточував техніку стрижок у чоловіків. Надалі Жак Дессанж приїхав до Парижа, де влаштувався перукарем в салон Луї Жерве. Там до нього прийшли визнання клієнтів і перший успіх.

З часом Жак стає засновником "рухомого стилю" в зачісках. Якщо раніше всі укладання та стрижки були статичні і мали потребу у великій кількості укладань, а також в часі і силі для їх створення, то за рахунок зусиль Жака Дессанжа зачіски стали рухливими і легкими, їх можна було легко укласти, змоделювати, переробити протягом дня , при цьому граючи зі своїм образом і залишаючись привабливою і жіночною.

Свій перший салон Жак відкрив в 1956 році поряд з Єлисейськими полями в Парижі. Салон отримав ім'я свого творця - Dessange. Він миттєво став місцем паломництва незліченних "зірок" шоу-бізнесу та кіно. У сорокарічному віці Жак Дессанж прийняв рішення завершити особисту кар'єру перукаря і очолити підприємство. Якраз в той час найкращі перукарі салони Dessange виявляють бажання створити свої особисті салони. Жак гаряче підтримав їхню ініціативу і створив підприємство, до якого увійшла команда високопрофесійних перукарів. "Золотим правилом" салонів Dessange став нетиповий для перукарського світу девіз: "Зірка салону - це клієнтка, а не перукар".

На сьогоднішній день якраз пристрасть до своєї улюбленої справи надихає професіоналів Будинки Dessange під керівництвом Benjamin Dessange (Бенджаміна Дессанжа). Будинок Dessange постійно розвивається, завдяки своїй творчій спадщині, а також введення нових розробок і технологій. Сьогодні Будинок Dessange - це флагман сучасних модних тенденцій перукарського мистецтва. Понад 500 салонів Dessange успішно працюють в 45 країнах світу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Dessange

Показати ще
Останні відгуки про Dessange
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!