Dibi

Показати ще
Останні відгуки про Dibi

Dibi (Диби) - унікальна професійна косметика для обличчя і тіла, яка гарантує реальні результати, швидкість і надійність дії. Dibi - це ексклюзивна торгова марка, в створення якої вкладався глибокий філософський зміст: можливість дарувати молодість за допомогою професійної косметики, поширювати по світу досягнення б'юті-індустрії, роблячи їх доступними для всіх людей.

На сьогоднішній день професійну косметику для обличчя і тіла Dibi використовують в кращих салонах, оскільки вона здатна створити гармонійний образ сучасної людини. Високоякісна косметика Dibi підтримує красу і молодість шкіри, наповнює її здоров'ям і сяйвом. Елітні косметичні засоби Dibi допомагають усунути естетичні дефекти обличчя і тіла, що допомагає підвищити самооцінку кожної людини.

Косметику Dibi можна використовувати як в професійних салонах краси, так і в домашніх умовах, що забезпечує задоволення і триваліший результат.
Дотримуючись основних принципів столиці моди Мілана, косметика Dibi відкриває нові визначення краси! Dibi - італійська енергетика, інтернаціональність, мода, дизайн і науково-дослідний дух.

Косметичні засоби Dibi засновані на натуральних високоякісних компонентах, які забезпечують приголомшливу ефективність, підтверджену клінічними тестами.

Виробником косметики Dibi є італійська компанія GTS Group S.p.A, яка вже понад 30 років займає лідируючу позицію на ринку професійної косметики в Італії і четверте місце на косметичному ринку Європи. Італійські салони краси, що використовують косметику торгової марки Dibi, відносяться до салонів люкс-класу.

Лабораторії компанії GTS Group S.p.A безперервно розробляють косметичні формули для нових косметичних засобів, а також створюють обладнання для професійної естетики.

Безпека косметики Dibi підтверджують міжнародні сертифікати. Всі виробничі процеси Dibi відповідають міжнародним нормам ISO 9001. Значок CE є підтвердженням відповідності нормам безпеки, які встановлені директивою Європейського союзу. Відділ контролю якості Dibi перевіряє кожен активний компонент, як на початковій стадії виробництва, так і в готовому косметичному засобі, що гарантує відповідність якості найвищим стандартам.
З косметикою Dibi Ви отримаєте незабутнє задоволення і тривалий результат.

Великий асортимент Dibi представлений такими основними косметичними лініями:

 1. Hydra Perfection - зволожуюча лінія для всіх типів шкіри; 
 2. Age Perfection - лінія для догляду за зрілою шкірою;
 3. Base Perfection - очищуючі засоби і ексфоліанти;
 4. Lift Perfection - ліфтингова лінія для моделювання овалу обличчя;
 5. Calm Perfection - лінія для чутливої ​​шкіри;
 6. Pure Perfection - лінія для жирної і проблемної шкіри;
 7. Fill Perfection - інноваційна біотехнологічна косметична лінія для заповнення зморшок.
 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн. Оплата при отриманні - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua