Florascent (Флорасент) - ексклюзивна колекція натуральних ароматів, яка відроджує традиції старовинного парфумерного мистецтва ХVII століття. Ревно дотримуючись старовинних традицій виробництва парфумів, Florascent використовує тільки чисті квіткові есенції і мацерати - ароматичні рослинні екстракти, які отримані особливим способом. При виробництві ароматів Florascent використовуються консервативні техніки екстракції і дистиляції, що зберігають недоторканну, природну, запашну квіткову ауру, уникаючи її зміни під впливом хімічних речовин.

Бренд Florascent був заснований в 1995 році німецьким парфумером Roland Tentunian (Роланд Тентуніан), який зазнав привабливість ароматів ще в юному віці. Він, побувавши з батьками в Болгарії, запам'ятав, що унікальна ефірна олія троянди має запах, ідентичний смаку рожевого лукума. Це відкриття надихнуло Роланда на експерименти з дистиляцією всіляких прянощів, а в подальшому - до отримання професії фармацевта і хіміка.
Всебічно талановитий дослідник, художник і парфумер Роланд Тентуніан спрямував свої численні таланти на естетичний аспект науки. Роланд розробив обладнання для повноцінного дослідження ароматних властивостей рослин і застосував водно-спиртові екстракції, що в подальшому дало можливість обдарованому парфюмеру створити парфуми з природних і органічних речовин, аромавод і рослинних ефірних олій.

В ароматах Florascent Роланд втілив двадцятирічний досвід і вичерпні знання про натуральну парфумерію. Його творчий підхід, базові технічні навички і знання допомогли втілити в життя його багаторічну мрію - дарувати нове життя мистецтву парфумерії ХVII століття в абсолютно унікальної колекції ароматів Florascent.
Аромати Florascent - справжні витвори мистецтва, в яких можна дізнатися казковий, чудовий світ ароматів, що забирають в далеку епоху розкоші і багатства, яку аристократи франції назвали La Belle Époque (кінець ХІХ ст.) - це період, коли в архітектурі, моді та мистецтві панували принципи елегантності і краси, породжуючи високі почуття потягу до досконалості.

Парфумерні композиції Florascent для досягнення зрілості витримують по кілька місяців, що дозволяє надати їм стійкість і складну структуру. Ці цінні еліксири розливаються вручну в скляні флакончики, дизайн яких розробив сам парфумер Роланд Тентуніан. Пакувальний процес в стильну картонну коробку також здійснюється вручну. Оригінальна зовнішня упаковка має циліндричну форму, яка стала візитною карткою парфумерного бренду Florascent.
У колекцію вишуканих ароматів для жінок і чоловіків Florascent увійшло понад двадцять ексклюзивних творінь, які розділені на п'ять різних серій:

 • Aqua Floralis - чисті квіткові аромати на основі найчистіших абсолю;
 • Aqua Orientalis - серія, яка представляє містичний світ східних ароматів;
 • Aqua Aromatica - ароматне уособлення імен;
 • Aqua Composita - тематичні ароматні композиції;
 • Aqua Colonia - аромати для чоловіків.

Засновник бренду Florascent впевнений в виразності і колосальній силі ароматів натурального походження і тому продовжує творити ароматні композиції, які відрізняються своєю оригінальністю і свіжістю, а також безпекою для людини і навколишнього середовища.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Florascent

Показати ще
Останні відгуки про Florascent
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!