Найважливіші принципи творчості Жана Марко Вентурі - це лаконічність, простота і стриманість. Він народився в 1955 році в Флоренції - найбагатшій області Італії на родючій землі і культурі. Жан навчався в Прато в "Istituto Tessile Butti", після чого отримав ступінь з економіки і торгівлі в університеті Флоренції. Після закінчення навчання він поїхав мандрувати світом, де набув дорогоцінний досвід, який використовував згодом у створенні своїх моделей. Коли Жан Марко Вентурі повернувся з подорожі, він став працювати модельєром в різних компаніях. Першою компанією була Domitilla, в якій він створив перший показ моделей у Флоренції в Палаццо Пітті.

У 1979 році Жан відкрив власну компанію Jian Marco Venturi в Мілані. Протягом двох років були випущені лінія одягу, аксесуари і вироби зі шкіри. У 1982 році Жан Марко Вентурі створив джинсову колекцію для чоловіків, а в 1983 році заробив за свої колекції вищу італійську нагороду - The Oner Best Designer award.

Аромати від Gian Marco Venturi виникли практично одночасно з його колекціями аксесуарів та одягу. В 1986 році, за досягнення в області парфумерії він отримує нагороду ім. Катерини Медичі - Catherine de Medici Perfume award.

Парфуми дизайнера підтримує стиль його одягу. Найважливіша мета цих ароматів - встановити кінцеву точку в образі стриманого, елегантної, ділової і сильної людини. По закінченню часу образ героя Gian Marco Venturi змінився і став виглядати різноманітно: іноді розпущений, іноді суворий, іноді спокусливий, іноді скромний. Аромати Gian Marco Venturi - це уособлення чуйною гармонії, балансування на межі крайнощів, яке довершує елегантний і природний вигляд цінителя колекцій одягу і духів від Gian Marco Venturi.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Gian Marco Venturi

Показати ще
Останні відгуки про Gian Marco Venturi
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!