Hyamatrix (Гіаматрікс) - це справжня революція в косметології! Hyamatrix - біоревіталізація без використання ін'єкцій!

Російська компанія Hyamatrix займається впровадженням біотехнологічних засобів і методик, які спрямовані на вирішення основних проблем регенерації шкіри.
Всього лише за п'ять років амбітні вчені і менеджери втілили в життя ідею, народжену в період економічної кризи, в результаті чого з'явилося успішне підприємство Hyamatrix, що отримало визнання у всьому світі.

Компанія Hyamatrix заслужила довіру клієнтів і пройшла повний цикл розвитку - починаючи від проектування і закінчуючи виробництвом косметичної продукції в промислових масштабах, а також впровадження виняткової системи контролю якості і справжності.
Hyamatrix - унікальні технології, що коректують вікові зміни, які засновані на природному відновленні міжклітинного матриксу.
Hyamatrix - запорука здоров'я, краси і молодості Вашої шкіри!

При комплексному використанні косметичних засобів Hyamatrix припиняються процеси старіння шкіри і зменшується на кілька років її біологічний вік.
Новітня косметична продукція Hyamatrix заснована на деструктурованій гіалуроновій кислотй і регуляторних матричних пептидах, які проникають в шкіру без використання ін'єкцій і запускають природні процеси регенерації клітин шкіри.

В грудні 2013 року компанія Hyamatrix ввела в експлуатацію нові виробничі потужності і впровадила нанотехнології, що дозволило істотно збільшити концентрацію активних компонентів і розробити більш ефективні, стабільні та безпечні косметичні засоби.

Компанія Hyamatrix має власну виробничу лабораторію, яка ретельно вивчає високоякісну сировину і контролює в кілька етапів виробництво продукції.

На сьогоднішній день вся продукція Hyamatrix виробляється на новітньому обладнанні MICROFLUIDIZER®. Компанія Hyamatrix постійно вдосконалює технології виробництва, забезпечує мінімальний вплив на інгредієнти і зберігає їх корисні властивості.

Hyamatrix відповідає найсуворішим вимогам міжнародних стандартів якості.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Hyamatrix

Показати ще
Останні відгуки про Hyamatrix
 • Hyamatrix RS - Коригувальна сироватка 4% Hyamatrix RS - Коригувальна сироватка 4%
  • Очень крутая корректирующая сыворотка! Я была очень удивлена, что за одно применения я начала чувствовать свою кожу, разгладились…
 • Hyamatrix - Крем денний Hyamatrix - Крем денний
  • Крем отличный и соответствует описанию, только на дне много остается, когда заканчивается, дозатор не достает, производитель до…
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!