Iceberg (Айсберг) - провідна італійська марка жіночого та чоловічого одягу. Крім одягу під брендом Iceberg по ліцензії створюються годинники, взуття, аксесуари, парфуми та інша продукція.

Iceberg був заснований Джуліанною Марчіні в 1974 році як торговий бренд, під яким будуть створюватися в'язані речі. Власне Джуліанні прийшла ідея про створення лінії барвистого, спортивного, буденного одягу з трикотажу. І їй це вдалося. Через деякий час Джуліанна створила лінію трикотажного одягу sport fashion, яка була першою в світі. Жваві кольори і нові технології виробництва і обробки матеріалів дали можливість молодому модельєрові Джуліанні притягнути до своїх творів громадськість. Так і виникла торгова марка Iceberg.

До моменту створення Iceberg Джуліанна спільно зі своїм чоловіком Сільвано Джерані очолювала компанію Gilmar Group, засновану цією парою ще в 1962 році. Поряд з Iceberg, цієї компанії належать ще такі знамениті бренди, як Ice Jeans, Gerani і History. На сьогоднішній день компанія володіє чималою кількістю фабрик, дев'яносто відсотків яких розташовані в Італії.

У 1988 році з'явилася парфумерна лінія Iceberg Parfums, яка принесла компанії всесвітній успіх. Парфумерні колекції Iceberg оригінальні і дотепні, вони наче дзеркало, відображають життєрадісний і світлий образ жінки нового часу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Iceberg

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!