Ivo Pitanguy (Іво Пітангі) - унікальна косметична лінія від всесвітньо відомого пластичного хірурга Іво Пітангі, якого за професіоналізм і неймовірний талант називають «Мікеланджело скальпеля». Повна назва косметичної лінії Beauty by Clinica Ivo Pitanguy.

Косметика від знаменитого пластичного хірурга - це дуже вдале рішення для усунення як дрібних мімічних, так і глибоких фізіологічних зморшок! Адже не кожному вистачить сили волі, щоб лягти під ніж хірурга, навіть такого як Іво Пітангі. Саме тому потрібно було знайти якесь інше рішення, прийнятне пацієнтами, які бажають продовжити свою молодість і красу без хірургічного втручання.

Вирішила цю проблему дочка легендарного майстра - Гізела Пітангі. Після довгих років досліджень Гізела спільно з командою косметологів, дерматологів і біологів розробила косметичну лінію для ефективної боротьби з усіма ознаками старіння - Beauty by Clinica Ivo Pitanguy.

Косметична продукція Ivo Pitanguy постійно вдосконалюється, підвищується її якість і поліпшуються результати після використання, що робить її однією з кращих на світовому косметичному ринку.

Розробники косметики Ivo Pitanguy вважають своїм обов'язком постійно покращувати продукцію без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Саме тому екстракти рослин, які використовуються при створенні косметики Ivo Pitanguy, вирощуються при спеціальних умовах і збираються при ретельному дотриманні всіх вимог охорони навколишнього середовища.

Унікальна косметика Ivo Pitanguy представлена ​​двома лініями - лінією для догляду за шкірою обличчя Previous і лінією для догляду за тілом Bodycare.

Високоефективна лінія Previous розроблена для пацієнтів, які готуються до хірургічного втручання, для післяопераційного догляду, а також для тих, хто хоче отримати безопераційний косметичний ліфтинг.

Лінія Bodycare розроблена для моделювання ідеального силуету. Дана лінія складається з шести унікальних засобів, заснованих на ретельно відібраних рослинних компонентах і останні досягнення науки.
Косметичні продукти Beauty by Clinica Ivo Pitanguy спочатку спеціально створювалися для клієнтів знаменитого пластичного хірурга для того, щоб швидше відновити шкіру і продовжити результат від пластичних операцій.

В основі неперевершеної косметики Ivo Pitanguy лежить унікальне поєднання високоефективного екстракту центелли азіатської з пептидами, які сприяють регенерації і збільшенню пружності шкіри; а також вітаміни, ефірні олії та рослинні екстракти.
Унікальні косметичні продукти Ivo Pitanguy виявляють настільки вражаючу ефективність, що навіть сам Іво Пітангі спочатку рекомендує спробувати їх, тільки лише потім вдаватися до пластичних операцій.

Косметика Beauty by Clinica Ivo Pitanguy створена в світі пластичної хірургії, де кожна операція є beauty-терапією з приголомшливими результатами, а майстерність персоналу порівняно тільки з наукою.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Ivo Pitanguy

Показати ще
Останні відгуки про Ivo Pitanguy
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!