Jaguar

Показати ще
Останні відгуки про Jaguar
 • Jaguar For Men - Туалетна вода Jaguar For Men - Туалетна вода
  • Запах мне нравится, у меня он вызывает желание одеть уютную одежду, люблю эту воду осенью, когда прохладно.

Jaguar (Ягуар) - один з найбільш прославлений всесвітніх брендів. Jaguar має три основних принципи: якість, традиції, імідж. Стиль Jaguar завжди був унікальним, це стиль життя, який переносить в собі дух звершень.

Jaguar існувала ще в двадцятих роках XX століття, але під іншою назвою. Перш компанія мала назву Swallow Sidecar. Вона виробляла коляски для мотоциклів. Але це не давало великих прибутків, внаслідок чого компанія змінила свій вид діяльності і стала створювати комплектуючі для Austin 7. Завдяки цьому фірма в 1927 році прийняла величезний замовлення, від якого виручила велику суму грошей. Так Swallow Sidecar розширила своє виробництво і стала випускати комплектуючі для декількох моделей авто (Wolseley Hornet, Morris Cowley, Fiat 509A), а згодом зайнялася створенням і випуском власних машин.

Назва автомобілів дав засновник фірми Вільям Лайонс в середині XX століття, яке має велику популярність в наш час і символізує багаторічний досвід і якість. Цією назвою було Jaguar.

Компанія Jaguar спочатку займалася випуском спортивних автомобілів, але з часом вона стала випускати автомобілі класу «Люкс».

Компанія Jaguar в 1966 році стала учасником концерну British Motor Corporation, внаслідок чого головним напрямком Jaguar стали машини преміум класу. Через деякий час в березні 2008 року індійський автомобільний концерн Tata Motors купив бренд Jaguar. Але крім автомобілів, Jaguar також познайомив світ з декількома парфумерними розробками. Перший аромат Jaguar був створений в 1988 році і відразу ж виділявся серед інших ароматів, і його швидко визнали. Так він став класикою.

Парфуми Jaguar - це символ вишуканості, непомітного спокуси, неперевершеної елегантності і значущості. Флакони парфумів Jaguar одночасно розкішні і класичні, обтічні й елегантні, як і форми нового покоління шикарних автомобілів.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua