Jean Paul Gaultier

Показати ще
Останні відгуки про Jean Paul Gaultier

На сьогоднішній день французький дизайнер Jean Paul Gaultier (Жан-Поль Готьє) керує модним будинком Hermes, який вклав у розкрутку його особистої марки 15 млн.

Все почалося в 1970 році, коли Жан-Поль в 18 років асистував прославленому П'єру Кардену. Готьє тоді черпав натхнення для твору одягу у стилі хіпі, у знаменитій на той час рок-групи Sex Pistols. Успіх прийшов негайно. Так Готьє взявся за створення своїх колекцій.

Стиль Gaultier - це постійні морські смужки на топах і платтях, а також міні-спідниці, корсети, футболки з декором, біле мереживо. У 1985 році модельєр Жан-Поль Готьє першим на подіумі представив спідниці для чоловіків.

Жан Поль Готьє не турбується про жіночність-мужність, йому значимо передати справжнє обличчя людини, скинути з нього маски і комплекси, дозволити бути собою. Ймовірно, при цьому людина абсолютно не буде гарною, але буде чудовою.

Жан-Поль Готьє кидає виклик буденності з її рутиною і сірістю. Всі його покази породжують захоплення і шок одночасно. У 1990 році він створив цілу колекцію одягу для концертів Мадонни.

Вражають і парфуми від Jean Paul Gaultier, починаючи вигадливою ​​формою флакона і завершуючи неймовірними, незвичними сполуками компонентів. Духи Jean Paul Gaultier прибирають вікові і статеві відмінності, статус людини не має сенсу, залишається лише тільки синтезоване бажання жити насиченим і повним життям. На думку Жан-Поля Готьє мистецтво зобов'язане потрясати, кардинально трансформувати не тільки образ людини, але і також його погляд на світ, а після цього і долю - в іншому випадку це не мистецтво.

Відомий французький бренд Jean Paul Gaultier безперервно приносить радість своїм шанувальникам новими ароматами.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua