John Richmond

Показати ще

John Richmond (Джон Річмонд) - один з найбільш шанованих британських модельєрів.
Джон Річмонд народився в 1960 році в Мідлтоні біля Манчестера, але дуже швидко він залишив своє рідне місто і переїхав до Лондона, щоб взятися за кар'єру дизайнера. У Кінгстоні в 1982 році Джон закінчив Політехнічну дизайн-школу і приступив до своєї творчої діяльності. Згодом Джон прийняв від власника мережі магазинів в Лондоні своє перше офіційне замовлення. Це була заслуга його дівчини - вона ходила в зшитому для неї Джоном одязі, який і помітив власник магазинів.

З 1982 року по 1984 рік Джон Річмонд позаштатно співпрацював з марками Fiorucci, Lano Lano, Joseph Tricot, Ursula Hudson. У 1984 році Річмонд познайомився з Марією Корнехо, з якою він і приступив до колективної роботи під брендом Richmond-Cornejo. Ці два дизайнера спільно формують свій рідкісний вуличний стиль, який помітили модні критики. Про Джона Річмонда стали писати, його розхвалювали за бездоганний крій, а футболки і джинси від Richmond стала носити в клуби лондонська золота молодь.

Перші моделі вже в той час цілком відповідали майбутньому гаслу компанії John Richmond - «Destroy, Disorientate, Disorder», який перекладається як «Руйнувати, дезорієнтувати, порушувати порядок». Колекції John Richmond - це суміш байкерського руху і бунтівного напрямку в рок-музиці, а разкрій його одягу - бездоганний. Неспроста шанувальники творчості John Richmond - це такі ж порушники заборон і правил як Анні Леннокс, Мадонна і Мік Джаггер.
Метою Джона Річмонда було порушення звичних суджень про молодіжну моду. І вже двадцять сім років він робить це з чималим успіхом.

У 1987 році торговельний бренд John Richmond домігся першого визнання, коли створена Джоном Річмондом вручну шкіряна куртка постала перед очима в кліпі Джорджа Майкла Faith. Після цього Річмонд завершує співпрацю з Марією Корнехо і засновує своє особисте виробництво. Так світ побачив бренд John Richmod.

Свій перший бутік в Лондоні John Richmod відкрив в 1992 році. У цьому бутіку реалізувалася лише одна лінія одягу - John by Richmond - сама коректна і елегантна лінія Річмонда, в якій був представлені більше штани і піджаки, гідні найвимогливіших денді Британії. Одяг від John Richmod асоціюється з величезними буквами на сідницях RICH, які стали фірмовим знаком бренд John Richmod.

В даний час шанувальниками бренду John Richmond стало покоління RnB, які змінили рок-н-рольників, які асоціювалися з брендом. На сьогоднішній день в світі відкрито понад 500 бутиків John Richmond.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua