Компанія Kanebo (Канебо) була створена в Токіо в 1887 році. У 1936 році мило на основі шовку - "Savon de soie" вперше в світі було випущено Kanebo. Зараз Kanebo - це гігантська і знаменита компанія Японії, яка розробляє і випускає найсучасніші косметичні засоби нового покоління.

В косметиці Kanebo переплітається тисячолітній досвід Китаю та Японії щодо застосування натуральних продуктів з точністю і могутністю нинішніх технологій. У 2006 році компанію Kanebo викупив японський концерн Kao, що призвело до перейменування компанії в Kracie в лютому 2007 року. Японські представництва були розформовані і вся косметика Kanebo-Kracie з 2007 року, яка проводилася на території Японії, випускається під брендом Kracie. Бренд Kanebo залишився лише тільки для продукції створеної поза Японії і закордонних філій.

"Kracie" схоже за звучанням на японське слово "kurashi" - "життя", і по думці творців концепції, ця назва більш точно годиться для реалізації запланованих компанією цілей - забезпечити клієнтам сприятливе і здорове життя з підтримкою косметичної продукції Kracie.

Оновлена ​​компанія Kanebo-Kracie стоїть на другому місці після Shiseido в Японії в області фармацевтики і косметики. Для створення косметичних засобів, фахівці компанії застосовують свої ж запатентовані технології, в основі яких лежить використання лише тільки природних і натуральних інгредієнтів без порушення структури і втрати властивостей. У виготовленні косметики застосовується фіброін шовку, що володіє чудовими зволожуючими властивостями. Японська косметика Kanebo-Kracie воістину зможе повернути молодість, вивести зі стресу, піднести оточуючим і Вам почуття радості - це робить косметику Kanebo-Kracie унікальною.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Kanebo

Показати ще
Останні відгуки про Kanebo
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!