У 1909 році Ежен Шуеллер, підприємець в душі і молодий хімік, організовує підприємство La Société Française des Teintures Inoffensives в своїй маленькій двокімнатній квартирі в Парижі, яке в подальшому в 1939 році обернулося в групу L'Oréal. Початок поклали перші фарби для волосся, які Ежен Шуеллер придумує, виготовляє і продає перукарям в Парижі. Дві формули фарб для волосся L'Auréale і Noir et Or (чорний і золотий) Ежен Шуеллер запатентував. Звідси і з'являється на світ назва компанії, в якій успішно поєднують образи, всесвіти французькими словами l'or (золото) і l'aureole (ореол).

В основі створення ефективних косметичних засобів L'Oreal лежить з'єднання науки хімії і «народних рецептів», окремі з яких досягли нас з глибини століть.

На початку ХХ століття волосся фарбували переважно жінки легкої поведінки. Таким чином, щоб умовити всіх бажаючих спробувати перефарбувати волосся, наголошувалося на зафарбовуванні сивого волосся, що робило жінку молодшою.

Після першої світової війни фарби L'Oreal завойовують успіх у Франції і за її межами в Італії, Австрії, в Голландії, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Англії, Бразилії та Росії. У перукарнях знебарвлюючий порошок L'Oreal Blanc робить фурор серед модниць після виходу фільму «Платинова блондинка», в якому головна героїня Джейн Хорлоу була блондинкою.

У 1935 році Ежен Шуеллер створює першу захисну олію від сонця Ambre Solaire з SPF фільтром.
Коли Коко Шанель ввела в моду коротке волосся, що укладаються хвилями за допомогою перманентної завивки, в 1945 році компанія L'Oreal створює холодний перманент, що з'єднує фіксатор і активний окислювач, чим привносить революційний внесок в перукарське мистецтво.

Один з основних принципів L'Oreal - любов до краси, яка сприяє відвертості світогляду бренду і ринковій орієнтації поліпшити парфюмерно-косметичний світ. Для L'Oreal відданість красі - це і досвід, здійснений в створенні ефективних засобів, і солідний аналітичний процес, який проводиться ось уже ціле століття, поліпшується, збагачується з часом і розумінням світу. Підтримуючи прагнення мільйонів жінок і чоловіків доглядати за собою, не дивлячись на їх вік і соціальний статус, L'Oreal виробила особисту «філософію» краси, відповідно до якої немає єдиного для всіх еталону краси, тому що вона різноманітна за своєю сутністю.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

L'Oreal

Показати ще
Останні відгуки про L'Oreal
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!