Mauboussin

Показати ще
Останні відгуки про Mauboussin

Mauboussin (Мабуссан) заснований в 1827 роцы. Тоді месьє Роше відкрив на одній з вуличок Парижа маленький ювелірний магазинчик. У 1869 році - це одна з найбільш значних дат в історії ювелірного дому, оскільки власне з цього часу його очолює сімейство Мабуссан. Цього року бізнес Роше перейшов до його партнера Жана Баптиста Ноур. Перший Мабуссан - це племінник Ноур. Жорж Мабуссан спочатку був простим помічником свого дядька, потім він став наступником (що було зафіксовано в 1922 році зміною назви компанії в Mauboussin, Successeur de Noury). Трохи пізніше складну назву скоротили до незабутнього і простого: Mauboussin.

Mauboussin виділявся серед інших ювелірних будинків того часу. Адже власне Жорж Мабуссан організував три тематичні виставки Art Deco, які залучають інтерес до коштовного каміння. У 1928 році експозиція була присвячена смарагдам - ​​280 чудових прикрас різних років оповідали про красу цього дорогоцінного каменю. У 1930 році Мабуссан презентував 200 прикрас з рубінами, чим повернув авторитет цього коштовного каменя під час енергійного поширення штучних рубінів. Третя виставка 1931 була присвячена діамантам, завдяки якій Мабуссан зміг підхльоснути інтерес до коштовного каміння, зміцнити позиції.

В 1930-і роки ювелірів Mauboussin називали "ювелірами кольору", їх обожнювали голлівудські красуні вищого рангу. Прикраси від будинку Mauboussin по статусу в Європі можуть зрівнятися тільки лише з легендарними Cartier і Tiffany в США. Нові покоління не продавали Будинок Mauboussin, вони прагнули повернути компанії минулої славу. І у Мабуссанів це вийшло. Будинок Mauboussin в останні роки почав нове життя.

На сьогоднішній день Будинком моди у Франції керує нащадок Мабуссан в шостому поколінні - Patrik Mauboussin. Він був першим, хто створив парфумерію Mauboussin, яка висловлює яскраве продовження незвичайної історії сімейної справи. Парфуми Mauboussin розкішні і вишукані, так само як і всі твори прославленого бренду.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua