Історія Molinard (Молінар) бере свій початок з 1848 року, коли знаменитий хімік Молінар секретно створив кілька парфумів і продав в невеликому магазинчику в центрі міста. Так світ побачив аромат Molinard Jeune.

У 1855 році бутик Molinard обернувся в крупну фабрику з виробництва та реалізації парфумерії в Європі і Франції.
Компанія Molinard в 1900 році відкрила прекрасний салон в провінційному класичному стилі. Його першими клієнтами була російська і англійська знать, яка вважала за краще зимовий відпочинок на французькій Рив'єрі. Навіть Королеві Вікторії, в період її перебування в Грассі, також сподобалися аромати Molinard. І до теперішнього часу салон Molinard, інтер'єр якого складається з старовинні меблі XVI, XVII і XVII століть, прославляється найвідомішими клієнтами.

Пік слави Molinard - 20-30-ті роки ХХ століття - період створення розкішних ароматів, найбільш популярними з яких були Habanita, створений в 1921 році.

Molinard - це сімейний бізнес, який розвивається протягом багатьох років. Компанія Molinard процвітає вже п'ять поколінь. В даний час традиції сім'ї продовжує Jean-Pierre Lerouge-Benard. Molinard входить до складу Французької Федерації Парфумерії, Парфумерного Комітету Франції - двох комплексних організацій, які постають гарантом достовірності та якості продукції.

На сьогоднішній день Molinard рекомендує шедеври свого мистецтва в новітній упаковці. А у флаконах, як ніби в дзеркалі часу, відображається зайнятна 150-річна історія Будинку Molinard. Флакони 1920-х років були джерелом натхнення для колекції.

Парфумерія Molinard складається з шести ліній, які відрізняються кольором. La Fraicheur - яскраво зелений для свіжих, іскристих і пронизливих парфумів. Au Feminin - малиново-червоний, який висловлює неймовірну спокусу. Les Orientaux - бронзовий відтінок насичених, теплих ароматів. Les Fruits - сонячно-помаранчевий відтінок сонячних насичених ароматів. Les Fleurs - рожево-ліловий відтінок захоплюючих п'янких парфумів. Au Masculin - сталевий, сірий відтінок деревно-мускусних запахів.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Molinard

Показати ще
Останні відгуки про Molinard
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!