Moschino

Показати ще
Останні відгуки про Moschino

Народився Франко Москіно в 1950 році біля Мілана. В кінці 60-х він був студентом Академії витончених мистецтв, Москіно за покликанням і освітою художник. Уже коли Москіно став модельєром, то він говорив, що різниця між його картинами і одягом лише тільки в тому, що полотна надіті на рами, а тканини на людину. Як обдарований ілюстратор, Москіно взявся за співпрацю з багатьма Будинками італійської моди і модними виданнями. В кінці 70-х його звуть творити для Будинки Моди Cadette колекції хутряного одягу.

Москіно зареєстрував в 1983 році власний торговий бренд. У 1984 році Moschino почав випуск колекції, яка стала постійною. Москіно в 1988 році запропонував поглянути на моду під іншим кутом, випустивши колекцію одягу для жінок Moschino CHEAP & CHIC - Дешево і шикарно, де дешево - це як більш демократично, але не менш шикарно і чудово, іронічно і легко. І цю лінію очікувало успішне, довге життя! На сьогоднішній день два рази на рік створюється колекція одягу для жінок Moschino CHEAP & CHIC, взуття та оригінальні аксесуари.

"Великий баламут" - таку кличку здобув Франко Москіно в модному світі. Він став знаменитим у світі моди як дизайнер і стиліст з бунтівними, оригінальними принципами. Франко Москіно завжди залишався відданим класичним формам одягу, але доповнював моделі раптовими і кумедними деталями і аксесуарами: жартівливими написами, сюрреалістичними гудзиками, помпонами, сердечками, капелюхами, бантиками і сумочками з плюшевих іграшок. Посмішка, серце, фігурка веселого гусака і корови - знакові символи реклами і колекцій бренду Moschino.

Творячи щоденний одяг, застосовуючи при цьому матеріали і тканини найвищої якості, не експериментуючи з нестримними дизайнерськими ідеями і кроєм, Moschino провів свій будинок через конкуренцію і тяжкості в світі моди. Сьогодні у цього бренду розташовано багато власних бутиків по всьому світу, в яких вічно популярні роботи, здійснені Франко Москіно.

На сьогоднішній день Будинок Моди Moschino - передове дизайнерське підприємство світової моди. Компанія Moschino творить, виготовляє і реалізує товари для модного способу життя: готовий одяг і вироби прет-а-порте, аксесуари, модну біжутерію і парфуми Moschino.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 700 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 700 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua