Cerruti - будинок моди з більш ніж сторічною історією. Три брати Стефано, Квінтіно і Антоній Черруті в 1881 році в Бієлла відкрили маленьку текстильну мануфактуру Lanificio Felli Cerruti. Але велику популярність Cerruti приніс онук засновників - Ніно. У 1957 році в 20 років Ніно пропонує світу свіжу течію - створення колекцій для чоловіків pret-a-porter de luxe, а також створює першу фабрику по виробництву одягу для чоловіків.

У Парижі В1967 році відкривається перший бутік Cerruti. З 60-х років ХХ століття асоціативним синонімом з Будинком Cerruti став термін «bleu від Cerruti». Якраз в 1960 році модельєр для актриси Аніти Екберг, яка вразила уяву Ніно в фільмі «Солодке життя», створює колекцію костюмів в синіх і блакитних тонах. У 70-х роках ХХ століття Cerruti продовжує створювати лінію одягу для кінозірок - Майкла Дугласа, Жан-Поля Бельмондо, Джека Ніколсона, Річарда Гіра, Кім Бесінджер.

Протягом 10 років з 1980 року по 1990 рік була створена колекція спортивного одягу, запущена парфумерна лінія, відкрито в різних країнах кілька магазинів. Філософія Cerruti - це гармонійне поєднання природності, простоти і витонченості, елегантності.

Як і одяг, аромат забов'язаний підкреслювати індивідуальність свого власника. Власне тому парфуми від Cerruti відрізняють особливий, непорівнянний ні з чим, стиль і оригінальність. Cerruti - це віддане дотримання сучасних тенденцій в світі моди та італійських традицій.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Nino Cerruti

Показати ще
Останні відгуки про Nino Cerruti
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!