Pacifica (Пасіфіка) - американська торгова марка, яка люба і знайома багатьом по всьому світу. Творцем і співзасновником бренду стала Brook Harvey-Taylor (Брук Харві Тейлор), яка надихнувшись природною красою і пахощами в своєму повсякденному житті стала розробляти ароматну продукцію для того, щоб кожна жінка могла відчути себе прекрасною, якою вона і є.

Дивовижним світом ароматів Брук почала захоплюватися ще в підлітковому віці, коли вона прочитала роман Тома Роббінса Jitterbug Perfume. Для юної дівчини, яка з раннього дитинства була поінформована про чарівний світ ароматів, ця книга стала поштовхом до подальшої кар'єрі в парфумерній індустрії.

На початку дев'яностих Брук Харві Тейлор переїхала в Юджин, штат Орегон, де вступила до коледжу. Там вона вивчала властивості натуральних ароматичних речовин у відомого ароматерапевта, який пізніше подарував Брук всю свою бібліотеку. Так Брук, ставши одержимою від процесу змішування різноманітних компонентів, вирушила в найважливішу подорож в своєму житті - створення неповторних, властивих виключно їй ароматів.

Поїхавши за натхненням на Західне узбережжя для створення нового напрямку ароматів, в життя Брук втрутилася сама доля - вона познайомилася з Billy Taylor (Біллі Тейлор), який вивчав фото та кіномистецтво в художній школі, а потім протягом п'яти років подорожував по всій країні, знімаючи унікальні спортивні фільми для National Geographic і Discovery Channel. В результаті підприємливість Біллі і талант Брук злилися воєдино - вони створили компанію Pacifica.

Деякий час на шляху Білла і Брук з'являлися перешкоди. Прорив настав в ту мить, коли вони взяли сім ароматів, створених Брук, і перетворили їх в свічки, а потім представили їх на виставці. На цей раз успіх прийшов миттєво - свічки стали хітом. Так незвичайні свічки і стали фундаментом, на якому Біллі і Брук збудували свій ароматний світ.

Ароматні суміші Pacifica - складні і глибокі, проте їх легко і весело носити. Ці аромати на кожній людині відкриваються по-різному і відразу ж стають її невід'ємною і унікальною частиною. Брук особисто розробляє всі фірмові суміші, використовуючи найякісніші компоненти, включаючи базові і ефірні олії з усього світу.

Гніт ароматних свічок Pacifica не містить свинцю, а для контролю якості співробітники Pacifica витрачають незліченні часи на тестування гнотів для того, щоб забезпечити належне горіння свічки для кожного з ароматів.
Торгова марка Pacifica дотримується жорстких стандартів самоврядної організації IFRA, яка визначає стандарти безпеки для всіх синтетичних і природних ароматичних сполук.

На сьогоднішній день Pacifica - це свіжий ковток в світі ароматів. В основному, Pacifica - це вираз радості життя, але сама значна радість для Біллі і Брук - це знати, що їх продукція наповнює щастям серця їх споживачів і народжує теплі спогади.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Pacifica

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!