Patrizia Pepe (Патриція Пепе) - італійський бренд модного одягу для молоді, який був створений в 1993 році власниками компанії з виробництва текстилю Tessilform S.p.a. - президентом Claudio Orrea і креативним директором Patrizia Bambi. Вони прагнули реалізувати інноваційний глобальний проект в світі моди, що призвело творців бренду до народження концептуально нового напряму в одязі для жінок. Проект виявився надзвичайно вдалим - і оригінальні і привабливі моделі Patrizia Pepe набули визнання у молоді, яка цінує стильність і екстравагантність.

За незліченними проханнями своїх шанувальників бренд Patrizia Pepe в 2005 році розширює спеціалізацію запуском лінії чоловічих костюмів. А з 2007 року бренд Patrizia Pepe випустив колекцію для дівчаток-підлітків.

На сьогоднішній день бренд Patrizia Pepe представлений в більш ніж 30 країнах по всьому світу і радує своїх прихильників тричі на рік випуском нових колекцій «весна-літо» та «осінь-зима» і створенням Новорічних колекцій.
У січні 2011 року бренд Patrizia Pepe представив дебютну колекцію своїх ароматів. Презентація цих дебютних ароматів відбулася в Мілані. Аромати, також як і одяг флорентійської марки, поєднують у собі життєрадісність, жіночність і елегантність молодої дівчини. Аромати від Patrizia Pepe були зроблені відомим заводом Beauty San Spa.

Творчої душею бренду Patrizia Pepe є Патриція Бембі. Вона для імені бренду підібрала слово Рере (з іт. - перець) для того, щоб висловити свій естетичний ідеал жінки - цікавою, творчої та міської, люблячої мандрувати і розкривати для себе світ.

Аромати від Patrizia Pepe розкривають сутність бренду, в якій елегантність, енергійність і жіночність з'єднуються з грайливістю, іронічним і іскристим характером. Як танець і музика вони нам розповідають більше про Патрицію, про її двох пристрастях, а також показують дві душі, які характеризують образ марки Patrizia Pepe. Мелодійні ноти швидко перетворюються в парфумерні нотки, в яких народжуються два абсолютно різних аромату:
Patrizia - надзвичайно чудовий, теплий і чуттєвий аромат.
Pepe - живий, свіжий, має оригінальний акорд.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Patrizia Pepe

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!