Компанія S.T. Dupont (С.Т. Дюпон) володіє древніми традиціями. Вона була створена Симоном Тіссо Дюпоном, ініціали та ім'я якого стали назвою компанії. Історія бренду S.T. Dupont почалася з дизайну екіпажів в 1872 році. Пізніше компанія стала виробляти високоякісні тримачі для паперу, продукцію зі шкіри, кейси для поїздок і аксесуари до них. S.T. Dupont надзвичайно швидко стала успішною в цьому бізнесі. Валізи, дорожні сумки, портмоне випускалися в обмеженій кількості і виключно зі шкіри найвищої якості.

Своєю родзинкою відрізнялася кожна серія. Все це дало можливість компанії заслужити популярність у високопоставлених персон. Завдяки чому S.T. Dupont на початку ХХ століття стала головним постачальником для знаменитих і титулованих людей світу. Так компанія почала створювати з різноманітних матеріалів різні ділові аксесуари для забезпечених людей. У 1941 році S.T. Dupont запатентувала першу газову запальничку. Це призвело до такого успіху, що компанія приймає рішення цілком присвятити себе новітньому винаходу. А вже в 1988 році компанія S.T. Dupont увійшла в коло фахівців високої моди, приносячи радість своїм шанувальникам бездоганною одягом.

У 1998 році компанія S.T. Dupont заявила про себе на світовому парфумерному ринку, створивши однойменний аромат. На сьогоднішній день духи S.T. Dupont - це символ французького якості, стилю, розкоші і багатства.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Dupont S.T.

Показати ще
Останні відгуки про Dupont S.T.
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!