Dupont S.T.

Показати ще
Останні відгуки про Dupont S.T.

Компанія S.T. Dupont (С.Т. Дюпон) володіє древніми традиціями. Вона була створена Симоном Тіссо Дюпоном, ініціали та ім'я якого стали назвою компанії. Історія бренду S.T. Dupont почалася з дизайну екіпажів в 1872 році. Пізніше компанія стала виробляти високоякісні тримачі для паперу, продукцію зі шкіри, кейси для поїздок і аксесуари до них. S.T. Dupont надзвичайно швидко стала успішною в цьому бізнесі. Валізи, дорожні сумки, портмоне випускалися в обмеженій кількості і виключно зі шкіри найвищої якості.

Своєю родзинкою відрізнялася кожна серія. Все це дало можливість компанії заслужити популярність у високопоставлених персон. Завдяки чому S.T. Dupont на початку ХХ століття стала головним постачальником для знаменитих і титулованих людей світу. Так компанія почала створювати з різноманітних матеріалів різні ділові аксесуари для забезпечених людей. У 1941 році S.T. Dupont запатентувала першу газову запальничку. Це призвело до такого успіху, що компанія приймає рішення цілком присвятити себе новітньому винаходу. А вже в 1988 році компанія S.T. Dupont увійшла в коло фахівців високої моди, приносячи радість своїм шанувальникам бездоганною одягом.

У 1998 році компанія S.T. Dupont заявила про себе на світовому парфумерному ринку, створивши однойменний аромат. На сьогоднішній день духи S.T. Dupont - це символ французького якості, стилю, розкоші і багатства.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: Кур'єром Нової Пошти, 40 грн.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!