St. Moriz

Показати ще
Останні відгуки про St. Moriz

St.Moriz (Сент Моріз) - продукти для автозасмаги з Великобританії, які представлені широким спектром товарів. Вся продукція від St.Moriz виробляється і упаковується на власному модернізованому високотехнологічному підприємстві з використанням власного обладнання для проведення досліджень у Великій Британії.

Основна мета St.Moriz - надання всіх послуг для придбання клієнтами бездоганної засмаги.
Автозасмага St.Moriz - це доступні засоби краси, засновані на інгредієнтах преміум якості. Адже на сьогоднішній день сфера надання засмаги за допомогою спеціальних косметичних засобів для автозасмаги є найбільш динамічно розвиваючоюся в косметичній індустрії, а Великобританія визнаний лідером в області дослідження і розвитку технологій придбання засмаги без сонячних променів.

Торгавая марка St.Moriz була спеціально створена для створення високоякісної автозасмаги, яка не поступається результату від візиту в салон краси і за ціною нижче, ніж у конкурентів.

Продукти для засмаги St.Moriz представлені у вигляді мусів і лосьйонів, спеціально розроблені формули яких гарантують легке і швидке набуття фантастичної засмаги. Автозасмага St.Moriz після нанесення швидко висихає, зволожує шкіру - і в результаті виходить рівна засмагу без смуг.
Автозасмага St.Moriz за короткий час завоювала широку популярність у всьому світі, завдяки гарантії натуральної засмаги за доступними цінами. Існування даної торгової марки - це доказ того, що висока вартість і ексклюзивність засобів для засмаги не є неодмінними умовами для здобуття кращих результатів.

Завдяки найширшому асортименту чудової всесвітньо визнаної продукції торгової марки St.Moriz, тепер кожен може насолодитися здоровою, засмаглою шкірою в будь-який час року без ризику негативного впливу сонячних променів. Приєднуйтесь і Ви до численних задоволених покупців автозасмаги St.Moriz!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua