Swiss Army

Показати ще
Останні відгуки про Swiss Army

Victorinox Swiss Army (Вікторінокс Свісс Армі) - один з найзнаменитіших і епохальних світових торгових брендів. Victorinox був створений Карлом Ельсінор в 1884 році в Ібах, в Швейцарії. Назва поєднує в собі ім'я Вікторії, матері засновника бренду, з терміном Inox-нержавіюча сталь. У той час компанія стала займатися виробництвом столових приборів і ножів, завдяки чому незабаром придбала всесвітню популярність за чудовий дизайн і неперевершену якість. Звичайно ж, дану спадщину Victorinox Swiss Army застосувала і при творі годинників. Засновник піддав свою лінію годинників таким же суворим стандартам естетичного дизайну, корисності, точності і міцної якості, яким слідував при створенні ножів. Свої перші наручні годинники компанія випустила в 1989 році.

Через деякий час відомий у всьому світі бренд Swiss Army випустив парфуми, призначені як доповнення сучасній заповзятливій людині. Аромати Swiss Army такі ж підбадьорливі і чисті, як швейцарське повітря Альп. Над парфумерією працював провідний парфумер Енні Базантіан.

Окрилений історією швейцарської армії, він застосував елементи спорядження - скляний флакон поставлений в каністру з алюмінію, яка імітує столовий армійський бак. Кришка флакона відтворює дизайн швейцарського армійського ножа. За настільки відмітний і унікальний дизайн, флакон в 1999 року заробив престижну міжнародну премію Фіфі за неперевершеність.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua