Tom Ford

Показати ще
Останні відгуки про Tom Ford

Прославлений модельєр Tom Ford (Том Форд) з'явився на світ у родині процвітаючих ріелторів. Після закінчення школи Санта Фе, він переїжджає в Нью-Йорк, тому що прийняв рішення присвятити все своє подальше життя світу моди. Тому Форду запаморочила голову велику кількість можливостей і через рік навчання історії мистецтв в New York University, він направляється зніматися в телевізійній рекламі. Настільки бурхлива і нестабільна молодість, врешті-решт, привела його в прославлену школу дизайну Parsons The New School for Design, яка стала популярною завдяки успішним випускникам.

Найсуттєвішим для Тома Форда етапом, як і для багатьох юних представників вищого світу Нью-Йорка, став клуб Studio 54, який пропонував не просто неймовірні нічні розваги, а й створив свого роду нову культуру. Але Форд продовжував своє навчання в Parsons і перед випуском він направляється на півроку в компанію Chloe. Вражаюче, але лише тільки візит до Парижа Тома Форда, який вивчився на архітектора, дав йому зрозуміти, що він бажає стати дизайнером одягу.

Значну роль в розвитку і кар'єрі майбутнього бренду Tom Ford виконала дизайнер Кеті Хардвік, що надала йому посаду на лінії спортивного одягу. Том в 1988 році приступає працювати в Perry Ellis, потім йде працювати в компанію Gucci. Тут він керує жіночою лінією і буквально витягує компанію в 1994 році з неминучої катастрофи. Гламурний і розкішний одяг від Gucci знову стає модою, а юний талант помічаює керівництво бренду Yves Saint Laurent.

Лише в 2005 році вже впливовий і досвідчений дизайнер створює іменний торговий бренд Tom Ford, колекції для якого він творить сам і досі. Том, керуючись успіхом колекцій Tom Ford, відкриває особисту кінокомпанію і організовує випуск парфумерії.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua