UMO (УМО) - світовий лідер в сфері естетичної медицини, виробник унікальної лінії професійних косметологічних продуктів люкс-класу на основі 24-каратного золота і поліглутамінової кислоти, яка зволожує в 10 разів сильніше, ніж гіалуронова кислота.

UMO - унікальні косметичні засоби золототерапії - абсолютно нового напрямку косметології, заснованого при цьому на давніх традиціях. Ще багато століть тому китайці використовували золото в мазі для зміцнення всього організму, в Стародавній Індії золото використовували для лікування хвороб серця - вони вважали, що золото збільшує циркуляцію крові, також золото опускали в воду і лікували їй запалення в ранах. На початку ХХ століття золото використовували в медицині після операцій для зняття запалення і нормалізації роботи імунної системи. Дивовижні властивості золота підтвердили сучасні дослідження і додали до них ще й омолодження організму і поліпшення стану шкіри.

У 2005 році японська компанія UMO досліджувала взаємодію проникаючих в шкіру молекул золота і макрофагів - була розроблена оновлююча омолоджуюча і маска на основі золота. Вчені UMO довели, що природна реакція захисних механізмів шкірних покривів - це підвищений синтез колагену. Вони підтвердили ефект такого впливу на протязі 28 днів.

Унікальна маска UMO набула популярності в Японії, США, Болгарії, Іспанії та інших країнах світу. Адже після використання маски на основі золота UMO підтягується шкіра обличчя, розгладжуються мімічні та вікові зморшки, освітлюються пігментні плями, покращується колір обличчя і загальне здоров'я шкіри.

Перед вченими компанії UMO було поставлене ​​нелегке завдання: забезпечити проникнення золота в внутрішні шари шкіри. Завдання було досить складним, адже золото є стабільним нетоксичним металом і звичайного контакту зі шкірою просто недостатньо. Однак вченим UMO вдалося знайти вихід. Вони розробили гаму поліглутамінову кислоту (γ-PGA), унікальність якої в найвищому утримування вологи в шкірі. До того ж, негативні іони поліглутаміновой кислоти пов'язують позитивно заряджені частинки золота і доставляють їх у шкіру до базальної мембрани.

Виняткова технологія проникнення інгредієнтів, розроблена компанією UMO, повернула назад окислювальні процеси в сполучних тканинах і в колагенових волокнах шкіри. Косметичні засоби UMO роблять шкіру більш пружною, щільною, молодою, підтягнутою і відбілюють її. Косметика UMO підтримує шкіру в ідеальному здоровому стані.

UMO - косметика для золотих клієнтів, яка творить чудеса!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Umo

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!