Wella logo У 1880 році були зроблені перші кроки для створення компанії, яка стала надалі однією з найпопулярніших в області виробництва косметики для волосся.
26-річний перукар Франц Штроер, який відвідав далекі країни, повернувшись додому, заснував невелике сімейне підприємство, де почав ще в період кайзера виготовляти з натурального волосся перуки, шиньйони і коси.

У 1900 році у нього вийшло зробити революційне відкриття - тюлеву сітку. Цей штучний, водостійкий власний тюль призначається для більш стабільного положення на голові перуки. Ця непримітна допоміжна річ виявилася справжньою сенсацією і стала лідером продажів засновника компанії Wella.

Штроер в 1904 році створює в Ротенкірхен в Східній Німеччині свою першу фабрику. У 20-ті роки перуки йдуть і їх змінюють жіночі стрижки під хлопчика. Сини засновника компанії правильно відреагували на обставини і розширили асортимент товару. Вони в 1924 році знаходять ліцензію на виробництво засобів для хімічної завивки, що виявилося надзвичайно далекоглядним. Завдяки цим засобам нові короткі стрижки змогли б виглядати жіночніше.
А вже в 1927 році товарний знак Wella був зафіксований в патентному бюро.

В 30-і роки в моду ввійшли хвилясте волосся і локони. Це період "юніора" Wella - апарату для хімічної завивки. Спільно з сушильним апаратом «шедевром», вони стали найбільш ходовими товарами. Підприємство поступово стало розширюватися, і в 1930 році організувалося Товариство з обмеженою відповідальністю Франц Штроер, також в цьому році з'явилася стилізована жіноча голова на логотипі Wella.

В неймовірно складних умовах, в післявоєнний період компанію довелося створювати заново. І так в 1945 році, виходить почати виробництво апаратів для хімічної завивки компанії Wella, а через рік стали виробляти сушильний апарат Wella - «юніор». Підприємство знову стало швидко рости.

З 1950 року фірма придбала назву Wella AG і перебувала в Дармштадті. Підприємство створило щадну крем-фарбу "Колестон" - це було революційним відкриттям: у одному засобі об'єднали властивості крему для догляду за волоссям і засоби для фарбування волосся. Цей препарат став лідером продажів у всьому світі.

Wella AG в 1954 році засновує фірму "Велонда ГмбХ", яка продавала перукарське обладнання. А в Дармштадті в 1957 році відкривається дослідно-наукова лабораторія.
У 60-ті роки Wella зреагувала на зміни в моді продуктом "Wella приват", асортиментом препаратів по догляду за волоссям для застосування в домашніх умовах.
У 70-і роки на кучерики наважуються навіть сміливі чоловіки. Для цього Wella створила продукт "Перформ". У 1971 році в Німеччині Wella приймається також розкручувати лінію спеціалізованих продажів і продає товари в універмагах, парфумерних магазинах і аптеках.

У 1983 році відбувся великий перелом для Wella - вихід на біржу. Компанія продовжує розширюватися і купляє фірму "Тондео" - виробника перукарського обладнання та ножиць. А в 1987 році з покупкою французького виробника парфмеріі класу "Люкс" - компанії "Рошас С.А." фірма Wella AG починає благополучне виробництво парфумів.

Wella в 1994 році купує компанію "Мюленс КГ", яка виробляла косметику та парфумерію. А вже в 1997 році Wella об'єднує компанії, які займалися парфумерією, в Cosmopolitan Cosmetics GmbH. Також в 90-ті роки лабораторії Wella зробили революційні відкриття, які мали світове значення - кератинові елементи, що відновлюють пошкоджене волосся.

Нове тисячоліття почалося під знаком глобалізації, що відбилося на розвитку компанії Wella - вона стала одним з лідерів на світовому ринку.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Wella

Показати ще
Останні відгуки про Wella
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!