Demax

Показати ще
Останні відгуки про Demax

Demax (Демакс) - японська компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу професійної косметики для догляду за шкірою. Історія Demax починається з 2005 року, коли були створені перші засоби для косметологів-професіоналів.
Професійна косметика Demax - це гармонія духу і здоров'я тіла, відкриття для SPA салонів та салонів краси, центрів здоров'я та краси і фітнес-центрів!

Основні принципи компанії Demax - це натуральність, максимальна ефективність і новітні технології.

Demax є унікальною косметичною компанією, яка вміло поєднує східну естетику і філософію із західними науковими дослідженнями і комерційною практикою.
Концепція Demax - повага традицій в комплексі з передовими технологіями, східною стриманістю і вишуканістю в західному викладі.

Компанія Demax випускає продукцію тільки найвищої якості. Всі засоби по догляду за шкірою Demax мають легкі текстури і засновані на 12 найефективніших компонентах в світовій практиці професійної косметики для догляду за шкірою. У кожному засобі Demax концентрація активних інгредієнтів складає 15 - 28%.

Компанія Demax володіє всією дослідницької та виробничою базою, необхідною для вирішення будь-яких питань для розробки нових косметичних засобів.
Всі косметичні продукти Demax розробляються і випускаються відповідно до найсуворіших критеріїв якості. Для компанії Demax мікробіологічна чистота засобів і контроль їх якості є обов'язковою умовою, якої дотримується на кожному виробничому етапі.

Компанія Демакс з кожним роком динамічно розвивається. На сьогоднішній день асортимент Demax представлений 150 косметичними засобами. Продукцію Demax бажають ті, для кого надзвичайно важливі якість, безпека та ефективність косметичного догляду.

Продукція Demax має цілий ряд переваг:

 • для отримання максимального ефекту і безпеки косметичних засобів активні компоненти компонували в науково-обгрунтованих концентраціях;
 • абсолютно всі засоби Demax тестуються на клінічну ефективність і переносимість in vivo;
 • косметика Demax не містить гормонів та інших лікарських речовин;
 • вся продукція Demax гіпоалергенна;
 • при виробництві косметичних засобів Demax не використовуються хімічно модифіковані чи синтетичні ефірні олії, а застосовувані рослинні олії отримують виключно шляхом першого холодного віджиму;
 • засоби Demax не містять барвників і спирту;
 • косметична продукція Demax не викликає звикання, побічних ефектів і синдрому відміни.

До того ж, компанія Demax, на відміну від більшості виробників професійної косметики, не пропонує суворих рекомендацій по послідовному використанню своїх косметичних засобів. Програма по догляду складається індивідуально косметологом в залежності від діагнозу шкіри.
Професійна косметика Demax - гарантія Вашої краси!

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1500 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1500 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua