BABE Laboratorios

Показати ще
Останні відгуки про BABE Laboratorios

BABE Laboratorios - якісна космецевтика з Іспанії

Компанія BABE Laboratorios (Бейбі Лабораторіз) була заснована в 1994 році в іспанському місті Валенсія фармацевтами Romualdo Bertone (Ромуальдо Бертоме) і Vicente Ruiz (Вінцентом Руїз). Вони хотіли розробити просту, але при цьому ефективну лінію дермакосметики, яка допоможе вирішити в домашніх умовах проблеми зі шкірою.

Формули косметичних засобів BABÉ Laboratorios розробляються фармацевтами у власній лабораторії, розташованій в Валенсії. Завод з виробництва продукції BABÉ Laboratorios також знаходиться в прекрасный Валенсії. Всі ці фактори дають можливість контролювати якість косметичної продукції на всіх етапах виробництва.

Назва компанії BABÉ Laboratorios перекладається з іспанського як «Це працює», що є позитивним посилом, повністю відображає якість і ефективність даної косметичної продукції.

BABÉ Laboratorios - це дермакосметика, іншими словами косметика, розроблена не тільки для щоденного догляду, а й для лікування проблемної шкіри. Продукти BABE Laboratorios рекомендовані лікарями і фармацевтами, які  оцінили гіпоалергенні формули косметичних засобів.

Продукція BABÉ Laboratorios пройшла всі дерматологічні випробування, а також надзвичайно ретельне тестування за методиками, які використовуються при розробці медикаментів. Завдяки високій концентрації активних інгредієнтів окремі засоби можна використовувати як базу для приготування лікарських засобів або в якості додаткового препарату при лікуванні деяких проблем шкіри.

Основна особливість косметичних засобів BABÉ Laboratorios полягає в якості незамінних жирних кислот Омега 3 і Омега 6, які є в найвищій концентрації в соєвому маслі. Зазвичай в косметології використовується оливкова олія. Соєва олія практично повністю засвоюється шкірою, що дозволяє косметичного продукту ідеально оновлювати рівень зволоженості, глибоко живити і регенерувати шкіру.
В асортимент продукції BABÉ Laboratorios входять і такі засоби, які по концентрації активних компонентів і процентним співвідношенням, що входить в нього масла сої не мають аналогів у всьому світі - це масляне мило для тіла і рук Body Line Oil Soap і регенеруюча оліія Роза Москета Facial Line Regenerating Rosa Moschata Oil.

Основні принципи компанії BABÉ Laboratorios

 1. Чесність - підтверджені результати.
 2. Якість - ефективні і безпечні компоненти.
 3. Безпека - дерматологічні та гіпоалергенні випробування косметичних формул.
 4. Прозорість - процентне співвідношення всіх активних компонентів вказано на упаковці.
 5. Простота - легкість в застосуванні і розумінні.
 6. Універсальність - ідеальне рішення для всієї родини.

Косметика BABÉ Laboratorios розроблена фармацевтами для різних вікових груп та індивідуальних потреб. асортимент продукції BABÉ Laboratorios представлений шістьма лініями: Лінією для волосся, Лінією для обличчя, Лінією для тіла, Педіатричною лінією, Лінією STOP Акне, Сонцезахисної лінією.

На сьогоднішній день високоякісна і ефективна продукція BABÉ Laboratorios представлена ​​в більш ніж 35 країнах світу.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні від 1000 грн

  Безкоштовно на склад Нової Пошти при замовленні від 1000 грн.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 5000 грн
  7% на замовлення від 7000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

ruua