Rilastil (Ріластіл) - засоби, в яких Косметика і Етика, об'єднуючись в єдине ціле, допомагають відчути, що Краса - це найкращий друг.

Rilastil - естетична група космецевтических препаратів, які виробляє Istituto Ganassini (Інститут Ганассіні) - провідним виробником космецевтических продуктів в Італії. Інститут Ганассіні був створений в 1935 році в Мілані професором Доменіко Ганассіні ді Камераті. Його любов і пристрасть до біохімічних феноменів і хімії привели до створення великого концерну, який до цих пір створює дерматокосметіку (космецевтику) - засоби для догляду за шкірою, профілактичну, активну і гіпоалергенну дію яких доведено як науково, так і клінічно.

Космецевтика - це косметичні засоби, які здатні усунути різноманітні симптоми косметичних недосконалостей і деяких хвороб шкіри, а також впливати на причину їх появи. До складу космецевтичних засобів ніколи не включають гормони й антибіотики.
Засоби Rilastil нешкідливі і ефективно доглядають за шкірою жінок і чоловіків будь-якого віку з проблемами атонії, зневоднення, зморшками, а також надають профілактичну дію.

Лінія Rilastil має комплекс запатентованих активних компонентів, що гарантує результативність для споживача. Клінічні випробування і дослідження проводяться в особистих лабораторіях і в великих клінічних інститутах Італії та Іспанії.

Інститут Ганассіні, де розробляється косметична лінія Rilastil, - це еталон краси на італійському ринку. Для збереження варіативності, сучасності та конкурентоспроможності, компанія щороку інвестує приблизно 20% прибутку в розробки і дослідження. Всі підрозділи тісно співпрацюють з найкращими медичними інститутами і університетами, яким доручають сертифікацію і тестування своїх засобів. Також є Відділ Контролю Якості, який відіграє важливу роль у підтвердженні і перевірці якості сировини і упаковок.

На сьогоднішній день продукція, вироблена в Інституті Ганассіні, представлена ​​у всіх країнах світу. Цінності Інституту можна зв'язати в п'ять головних моментів:

 • Люди - всі співробітники, які є серцем компанії і створюють міцний ланцюжок між основними складовими: фармацевтами, лікарями і споживачами;
 • Надійність - те, що дає можливість компанії перебувати на лідируючих позиціях на ринку понад 70 років;
 • Якість - історичний час, що є фундаментом стратегії компанії;
 • Дослідження - джерело життєдіяльності самого Інституту;

Продукція, що йде крок за кроком до вершини досконалості і якості.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

Rilastil

Показати ще
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!