O'right O'right (Ол райт) - торгова марка з виробництва косметичних засобів з Тайвані - світового лідера з розвитку технологій та виробництва. Косметика O'right - це об'єднання інноваційних технологій виробництва з тисячолітніми секретами здоров'я і краси давньої китайської медицини.

«Все має бути правильно» - це філософія марки O'right. Дане формулювання означає, що виробництво і використання засобів O'right повинні бути справедливими до всіх:

 • високоякісна продукція для споживачів;
 • виробництво, що не приносить шкоди навколишньому середовищу;
 • компанія-виробник, яка активно займається добродійністю і організовує рейди по очищенню пляжів і лісів від сміття.

Компанія O'right ввела Зелену концепцію абсолютно в усі етапи виробництва засобів - починаючи від сировини, що використовується для виробництва, і до матеріалів для дизайну і просування продукції. Якість сировини для продукції O'right підтверджено сертифікатами ЮСДА органік, EcoCert (ЕКОСЕРТ) і іншими.

Логотип торгової марки O'right символізує: O '- планету Земля, її незабутню красу і різноманіття видів рослин і тварин, які мирно співіснують на ній, а також наш обов'язок захищати навколишнє середовище для того, щоб Земля збереглася такою ж родючою і квітучою для наших нащадків; right - можливість кожного взяти відповідальність на себе і робити правильні речі правильним способом для того, щоб зробити планету більш квітучою і зеленої.

Компанія O'right піклується не тільки про якість своїх косметичних засобів, а й про захист навколишнього середовища: завод, де вироблятися продукція O'right працює на енергії вітру і сонця, застосовується замкнутий цикл очищення води, а для упаковки продукції використовуються натуральні соєві чорнила і повторно перероблений папір. У компанії O'right не працюють курці.

Компанія O'right займається активно благодійністю, вона щороку організовує різноманітні благодійні заходи: в 2008 році організувала безкоштовні операції з відновлення зору для дітей Тайвані; в 2009 році фінансувала тайванську дитячу команду-чемпіона з футболу в Іспанію для прийняття участі в дитячому світовому чемпіонаті; організувала для 1200 осіб показ фільму «Земля» Люка Бессона; у 2010 році займалася посадкою лісів і в 2008 році організувала прибирання пляжу Кентінг Біч.

 • Оригінальна
  продукція

  Ми продаємо тільки оригінальну продукцію від офіційних дистриб'юторів.

  Ви можете перевірити товар при отриманні, під час доставки.

 • Безкоштовна
  доставка по
  Україні

  По Києву: безкоштовно нашим кур'єром.

  По Україні: безкоштовно на склад компанії-перевізника при замовленні від 500 грн. Оплата при отриманні (комісію оплачує отримувач) або по передоплаті - ніяких переплат, оплачуєте тільки суму замовлення.

 • Професійна
  консультація
  менеджера

  Наші менеджери професійно проконсультують вас з будь-якого товару, допоможуть підібрати доглядають кошти.

  Вони мають багаторічний досвід роботи в beauty-сфері та регулярно проходять навчання.

 • Накопичувальна
  дисконтна
  система

  Знижка 3% за реєстрацію на сайті.

  Знижки в залежності від суми замовлення:
  5% на замовлення від 3000 грн
  7% на замовлення від 5000 грн

  Також діє накопичувальна система знижок для постійних покупців.

O'right

Показати ще
Останні відгуки про O'right
ruua
Надішліть нам повідомленняНапишіть нам, ми онлайн!